:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yönetim Uyuma Üyelere Sahip Çık
adyge55
yönetim duy sesimi benim tşk butonu çalışmıor sanırım bu bataklıktan tek başıma çıkamıyacam bi el atsana fena olmaz yani Big Grin
Ara
CaNaT
Yönetim her daim göreve hazır ve nazırdır Big Grin yönetim uyumaz yönetim acıkmaz yönetim üşümez Big Grin
biz politika olarak her üye memnuniyetini ön planda tuttuk ve teşekkür edemeyen üyelerimize
takdir butonu vereceğiz her üyenin kendine özel bi teşekkür butonu olacak evet
mazot belki 1 ytl olamayabilir ama biz sözümüzü tutarız Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
adyge55
ercan o zaman takdir butonumu üsterim bak laf ağızdan bikere çıkar sonra yok olmadı bilmem gibi mazeretleri kabul etmem Big Grin
Ara
EndLess
alın tesekkur ettım ıkınızıde sızde bana edın bakalım harbıden calısıyomu calısmıyomu Big GrinBig GrinBig Grin:d
Ara
Yorgun Yürek
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yönetim her daim göreve hazır ve nazırdır Big Grin yönetim uyumaz yönetim acıkmaz yönetim üşümez Big Grin
biz politika olarak her üye memnuniyetini ön planda tuttuk ve teşekkür edemeyen üyelerimize
takdir butonu vereceğiz her üyenin kendine özel bi teşekkür butonu olacak evet
mazot belki 1 ytl olamayabilir ama biz sözümüzü tutarız Big GrinBig GrinBig Grin
Ne güzel de anlatmışsın yiğennimm tebrik vede teşekkür ediyorum sana kimin yiğeni bea Big GrinBig Grin
Ara
PCKoPaT
t$k ßutonLarını getirttiRene kadar CanımıZ Cıktı $imdi de CaLı$mıo dioLar:yikildim: Big Grin

Onun warLıqı yeter ßeaBig Grin Tongue
Âh be.
Ara
adyge55
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:alın tesekkur ettım ıkınızıde sızde bana edın bakalım harbıden calısıyomu calısmıyomu Big GrinBig GrinBig Grin:d

hani nan sersi tşk ettim demişsin ama öle bişey görünmüor Big Grin

ben tşk edebilsem zaten baştan aşağı herkese tşk edecem ama buton iş görmüyorki Big Grin
Ara
EndLess
ccaslısıyo akıllı durun hepınıze benden bırer tesekkur sızde edın bıtsın bu ıskence yoksa gerı alıcam Big GrinBig GrinBig Grin tesekkurlerımı
Ara
EndLess
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hani nan sersi tşk ettim demişsin ama öle bişey görünmüor Big Grin

ben tşk edebilsem zaten baştan aşağı herkese tşk edecem ama buton iş görmüyorki Big Grin

ettık be yalan smölemeye utanmııurmusun yoksa sne benı begenmıormusun Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin:d
Ara
adyge55
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:t$k ßutonLarını getirttiRene kadar CanımıZ Cıktı $imdi de CaLı$mıo dioLar:yikildim: Big Grin

Onun warLıqı yeter ßeaBig Grin Tongue

varlığına bi sözüm yok benim ama bende tşk etmek istiyorum ama ne hikmetse çalışmıor bende buton Big Grin

neyse yönetim bana söz verdi taktir butonu verecekmiş ben demedim ercan dedi Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yönetim'in Dikkatine Yenemuko 9 1,069 03-24-2008, Saat: 09:34 PM
Son Yorum: chatlaq
  Yönetim Bir Arzum Var *Asİ-yÜrEk* 3 527 02-14-2008, Saat: 04:09 PM
Son Yorum: AfrâsyâB
  Yönetim ve Resimli Üyeler Okusun ... Firari Fırtına 236 8,624 09-02-2007, Saat: 10:43 PM
Son Yorum: Firari Fırtına

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 07:09 PM