:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yönetim Uyuma Üyelere Sahip Çık
adyge55
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ettık be yalan smölemeye utanmııurmusun yoksa sne benı begenmıormusun Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin:d

tmm etmişsin şimdi göründü saol bende sana tşk etmek isterdim ama buton sizlere ömür bende çalışmıor Big Grin
Ara
EndLess
Gerıl aldım hepsını bana wetmeyene tesekkur yok Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
CaNaT
arkadaşlar heyecan yapmayın biz politik yöneticiler herkezin gönlünü ferahlatmak için çalışırız
herşey yüzünüzde bi tebessüm oluşturmak için Big GrinBig Grin
ve bazen yalanda olsa söylenilenler bizim mağrur vatandaş ve üyelerimiz elindekilerle yetinmesini hep bilmiştir Big Grin Big Grin
Ara
adyge55
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Gerıl aldım hepsını bana wetmeyene tesekkur yok Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

valla ben tşk edecemde bu buton çalışmıor yoksa tşkler çoktan gelecek ama ne yaparsın yönetimi uyandıramadıkki Big Grin
Ara
adyge55
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:arkadaşlar heyecan yapmayın biz politik yöneticiler herkezin gönlünü ferahlatmak için çalışırız
herşey yüzünüzde bi tebessüm oluşturmak için Big GrinBig Grin
ve bazen yalanda olsa söylenilenler bizim mağrur vatandaş ve üyelerimiz elindekilerle yetinmesini hep bilmiştir Big Grin Big Grin

ercan baştan uyarmıştım sanırım seni bahane kabul etmem takdir butonunu isterim diye Big Grin Big Grin

ben elimdekiynen yetinmem takdir butonumu isterim Big Grin Big Grin
Ara
YARGIÇ
Şu an sen kimseye teşekkür edemiyomusun?
Ara
adyge55
evet ortak maalesef edemiyorum etmeyi bırak tşkleri bile kabul edemiyorum Big Grin
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evet ortak maalesef edemiyorum etmeyi bırak tşkleri bile kabul edemiyorum Big Grin
Boşver sen et tşkleri de kabul etmesende olur demi Big GrinBig Grin
Ara
Yorgun Yürek
eee kabul edebiliyorsun tşkleri denedim ben Big Grin
Ara
adyge55
demekki tşk alma butonu açılmış birde ben edebilsem ii olacak sanırım Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yönetim'in Dikkatine Yenemuko 9 1,069 03-24-2008, Saat: 09:34 PM
Son Yorum: chatlaq
  Yönetim Bir Arzum Var *Asİ-yÜrEk* 3 526 02-14-2008, Saat: 04:09 PM
Son Yorum: AfrâsyâB
  Yönetim ve Resimli Üyeler Okusun ... Firari Fırtına 236 8,624 09-02-2007, Saat: 10:43 PM
Son Yorum: Firari Fırtına

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 06:34 AM