:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seni SoL Yan?Ma Nak??Lad?m SevgiLi...
tatlı_cadı
K?fl? ya?murlar?n kopard??? dudaklar?ma utanga?l???m? as?p yine sana geldim sevgili faili me?hul cinayetin tek tan??? gecede..R?zgarla oyna?an sonbahar yapraklar?n? ayaklar?mla d?v?p sensizli?i eskittim ta? dibeklerin k?r topal sat?rlar?nda…Bedenime karanl???n ?t?s?z g?mle?ini ge?irip, tozlanm?? hat?ralar?n g?lgelerinde seni arad?m sabah ezan?na kadar. K??e bucak sesini arad?m y?re?imi yalpalayan r?zgar?n koynunda. Bir umut diye seni sordum h?k?ms?z adreslere yol alan bulutlara.. Olur ya sana dair tek bir iz bulur , her gece onun s?cakl???nda ayazlara kafa tutabilir miyim diye sorgulara ald?m geceyi emziren karanl???…D?rt mevsim g?l?mseyen g?zlerini sordum elvan elvan kokan ?i?eklere..Seni sordum beni senden alan takvimlere. ?ehrin eskimi? kald?r?mlar?nda senin izin diye her ta??n alt?nda bana b?rak?lm?? bir an? arad?m durdum.. Yine sana dair tek bir?ey bulamad?m. Biliyorum her g?n aray?p her defas?nda bulamasam da inatla seni arayaca??m tozlanm?? hat?ralarda. Sana s?z sevgili; sensiz her gece yaln?zl???nda harf harf ?l?me susup, sensizli?e do?an her g?nde senin izini arayaca??m nefes ald???m her ta??n sen kokan g?lgesinde…Her g?n bir ?nceki g?nden daha azimli, daha umutlu olarak….

Unuttun mu sevgili..Karanl???n ince ele?inden avu?lar?ma savrulmu? ac?ya inat bana dik durmay? sen ??retmi?tin. G?n?l pay?ma d??en h?zne inat dudaklar?mdan etrafa yay?lan g?l??lerle hayata g?l?msememi sen s?ylemi?tin. Ben sana dair hi?bir ?eyi unutmad?m. Hat?ralar?nda tozlanm?? siyah- beyaz bir filmin karelerinde gezinsem de, ben seninle ya?anm?? hi?bir an?y? sensizli?e g?mmedim. Ya?murun g?kten tel tel topra?a s?z?l?rken yorulup ince ka?lar?nda dinlendi?ini, k?r yang?nlar?n bile k?llenmeden senin kirpiklerinde serinledi?ini ve yazg?m?n so?uk avu? i?lerinde gezindi?ini hi?bir zaman unutmad?m ki sevgili. H?viyetime i?lenmi? soyad?m gibi ad?n?n her bir harfini “ ?l?ms?z a?kla “ sol yan?ma nak??lad?m sevgili...

R?zg?r?n pencereyi zorlay?p kulaklar?m?za ?ark?m?z? f?s?ldad??? gecede okumal?yd?m sana yazd???m ?iirleri. Her sat?r? sen kokan ?iirlerime ?ahitlik eden g?zya?lar?n? avu? i?lerimde saklay?p susuz kalm?? ceylanlara i?irebilseydim ke?ke.. Sen, s?rt?n? bana d?n?p ellerini ay ?????na uzatm??ken avu? i?lerine g?l??lerimi serebilseydim.. Kalem ka?lar?n?n her hareketini yakalay?p g?l???n?n her fig?r?n? g?ky?z?n?n e?siz tuvaline k???k ellerimle ?izebilseydim. G?ky?z?nde bizi izleyen pamuksu bulutlar?n ?zerinde saatlerce dans edebilseydik seninle.. En sonunda hasretin ba?r?na susturulmu? kelimelerimizi b?rak?p avaz avaz birbirimize susabilseydik g?zlerimizin durgun sular?nda..

Ey g?z?m? k?rpmadan can?m? ac?lar?na adad???m kad?n.. Seni, en ?ok ak?am?n perdelerime d??t??? vakitlerde arad?m. Kalabal?klar?n sokaklardan elini ete?ini ?ekip suskunlu?a b?r?nd???nde perde perde kanay?p durdu sana gecikmi?li?im. Bakt???m her kad?n sana benziyordu, ald???m her nefes g?zlerimde sana nemliyordu sevgili..?alan her telefonda sesin , vurulan her kap?n?n ard?nda sen olmal?yd?n…D?nd???m her sokak ba??nda g?zlerinle kar??la?mal?, g?rd???m her kabus sonras? korkular?m? sen unutturmal?yd?n bana… Her uykudan senin sesinle uyanmal?, her g?zya??mdan sonra ?slak kirpiklerimi g?l??lerinle sen kurutmal?yd?n sevgili….

Gece; s?cak gamzelerine d??erken, biz seninle ayr? duvarlara yaslan?p ayn? sevdayla kurutuyoruz ayn? sat?rlara d??m?? g?zya?lar?m?z?. Gelece?e ba???lanm?? yar?nlar?m?z? dudaklar?m?zda saklay?p tozlanm?? an?lar?m?zda uyutuyoruz g?zleri uykusuz kalm?? sab?r ta?lar?m?z?…Kirlenmi? g?ky?z?nden sa?d???m?z her ya?mur damlas?na birbirimizin adlar?n? i?leyip iadesiz mektuplar?n g?z? ya?l? sat?rlar?na e?iyoruz ba??m?z?. Oysa bir kavu?sayd?k seninle, bulutlardan iplik iplik d??en ya?murlara inat g?llerin kanad??? bah?elerde delicesine dans edecektim seninle. Sonra da y?z?nde beliren s?cak g?l??lerde ?slak g?zya?lar?m? kurulayacakt?m…Y?z? bahar i?lemeli ?icekleri k?c?k ellerimle ben serecektim kap?na.. Ve ?lmeden ?nce, g?zya?lar?mla y?kad???m y?ld?zlar? son kez ben ?recektim bahar kokulu sa?lar?na..

?imdi g?zbebeklerimde kan?yor yoklu?un dua dua. Kimi zaman da?lardan kopup gelen bir “ sel “ gibi bentleri a??p yaln?zl???ndan ta?t?m. Kimi zaman da takvimlerinden d???p solan” g?n” gibi karanl??a kar???p dudaklar?ndan ka?t?m. Uzun k?pr?ler kursam da varl???na, sesine m?h?rlenmi? son kelimen olamad?m. Camlar?na vuran sonbahar ya?muru olup aksam da ayak ucuna, nefesine s?rg?lenmi? can olamad?m. Tek bir kelime etmeden sus ve a?lama ne olur. Dinle beni. B?rak sevdam?z “ ayr?l?klarda “ tozlans?n. Hat?ralar?m?za devasa mezarlar kaz?ls?n.. Ac?ya b?kme belini ne olur. Bana dik durmam? s?yleyen sendin, ne ?abuk unuttun. E?me ba??n? kald?r?mlara. Boynu b?k?k gezme ne olur. Dik dur yaln?zl??a. Bu sava? bitmedi daha. Vars?n olsun, a?ktan ?te tek bir silah?m?z kalmas?n. Vars?n olsun tek dayana??m?z hat?ralar bile bize s?rt?n? d?ns?n. Bak ben b?rakt???n yerde, y?re?inin en derin yerinde seninleyim sevgili. Sen benden gitmek zorunda kalsan da, ben hi?bir yere gitmedim. Y?re?inden ?teye gitmedim ki sevgili... Ben seni ?l?ms?zl???me ba???lad?m. Ben seni " sol yan?ma " dua dua nak??lad?m sevgili..

Duyuyor musun denizin sesini ?
T?rk? t?rk? bizi ?a??r?yor her notas?nda..
So?uk ellerini uzat bana.
Yal?n ayak gezinelim dalgalar?n aras?nda.
K?p??? kirlenmemi? denizin
Mavi sular?na kaz?yal?m ?l?ms?z sevdam?z?..

Hissediyor musun g?ne?in s?cak nefesini ?
Dua dua topra?a bizi anlat?yor her sat?r?nda..
???m?? y?re?ini daya s?rt?ma.
G?l??lerimizle serilelim bulutlar?n koynuna…
Avu?lar?nda gezinirken g?ne?in,
S?cak y?z?nde kurulayal?m ?slak g?zya?lar?m?z?.

G?r?yor musun mevsimlerin en taze ?i?e?ini ?
Harf harf bizi ?a??r?yor her tomurcu?unda
Da??lmam?? sa?lar?n? uzat r?zg?ra…
Elvan elvan sa?lar?na ?r?ls?n baharlar…
Yaz?l?rken kelebeklerin s?rt?na vuslat?m?z,
Bir k?r d???n?nde
Sonsuzlu?a kaz?yal?m adlar?m?z?…
Ara
MasaL_perisi
Teşekürler tatlı cadı...Smile
Güzel paylaşım...ellerine sağlık...Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  özür Dilerim çok Kirdim Seni... senem albayrak 5 914 04-15-2022, Saat: 01:07 AM
Son Yorum: wildfang
  Artik Seni Sevmiyorum... Melek06 3 988 04-12-2022, Saat: 03:01 AM
  Korkma , Seni Artik Sevmiyorum !!! crazy_carsma 15 1,219 04-11-2022, Saat: 10:41 PM
  Aºk Seni Hissetmektir PaPaTYa_PReNSeS 14 1,296 04-10-2022, Saat: 07:35 AM
  seviyorum ve seni........... bilgeis 3 975 04-06-2022, Saat: 02:07 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 02:16 AM