:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tolga Bakarmisin Lütfen...
AfrâsyâB
yok ben teşekkürü kabul etmiyorum kırıldım Sad Tongue
Ara
Firari Fırtına
Gökhanım ,

Sen beni kabul et , ben seni kabul etmişim zaten .. Bu pusu bozmasın bizi güzelim ..

Sevg ...
Ara
BiRiciGim
canim gökhanim senin neye kirildini anlamadim sana birsey demedim ama neyse sen billirsin ister et ister etme ne diyelbilirimki sana kalmis birseySmile
Ara
AfrâsyâB
Firari Fırtına Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Gökhanım ,

Sen beni kabul et , ben seni kabul etmişim zaten .. Bu pusu bozmasın bizi güzelim ..

Sevg ...
bozmaz abi bana doğru gel sen Big Grin
Ara
Firari Fırtına
Gökhanım ,

Aç kollarını geliyorum ... ( Mesut görmesin birde Yılmaz ) SmileSmileSmile

Sevg ...
Ara
Leader
İlgili konuda bir hakaret veya dalga geçilen birşey göremedim ben. Sanırım siz yanlış anladınız arkadaşları. Sizinle dalga geçen olmamış. Üçgünlük dünyada kırmayalım birbirimizi. Sevginin tadını çıkartmaya bakın. Herzaman bulunamıyor bu sevgi Smile
BiRiciGim
hayir yanlis anlama filan degil yargicin yapti yoruma tamamen katiliyorum süper konustuu ben birini sevdimi itiraf ediyorm gelen yorumlarsa gell aska gell vatandas yada baska türlü oluyor bence bu duygularla oynamak oluyor eger benim her actim konuya böyle yorum yapilcaksa siteyi terk etmek zorunda kalicam ve simdi bu konuyu burda kapatmak istiyorum konusmak istemiyorum diyecegim bu kadar leader senden actim konuyu itiraf bölümünde sillemni rica ediyorum.
Ara
PCKoPaT
Leader Adlı Kullanıcıdan Alıntı:İlgili konuda bir hakaret veya dalga geçilen birşey göremedim ben. Sanırım siz yanlış anladınız arkadaşları. Sizinle dalga geçen olmamış. Üçgünlük dünyada kırmayalım birbirimizi. Sevginin tadını çıkartmaya bakın. Herzaman bulunamıyor bu sevgi Smile
heLaaaaL :A:

padi$ahım Cok ya$aBig GrinBig Grin
Âh be.
Ara
BiRiciGim
Pc KopatBig Grinsevinmee herkezin fikiri degsik diyomusumTongueTongue saka saka unutum ben ama bi daha tekrarlamasini istemiyom ona göreSmile
Ara
PCKoPaT
WaLa Sana ßaqLı Big Grin her$eye aLınırSan Cok keZ tekRarLanaßiLirBig GrinBig Grin
Âh be.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Adminlerr lütfen burayada gnc_fb 3 532 07-23-2008, Saat: 03:21 PM
Son Yorum: Firari Fırtına
  Tolga Bak Bu Konuya RomantiK_Genç 1 1,047 06-12-2008, Saat: 12:34 PM
Son Yorum: Leader

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 10:39 PM