:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Tolga Bakarmisin Lütfen...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4
Tolga Ben Itiraflar Bölümüne Bi Konu Acmistim Cok Cok Seviyorum Diye O Konuyu Kaldirsan Sevnirim Cünkü Resmen Dalga Gectiler Buna Cok Üzüldüm Ama Neyse. Sillersen Sevnirim.
O Bölümdeki Görevli Arkadaşlara özel Msj Atarak Belirtebilirdin
Şimdilik ,

İlgili konuyu kilitledim , şimdilik böyle kalsın Tolga ilgilenir ...

Sevg ...
gökhan nasil yapicagimi size sormam ezgizle sen kendi isinize bakin.
firari firtina sanada cok sagol cnm ellerine saglik cok güzel yaptin tolgaylada konusur silldirim ben tsk.
Sorun yok ... Eğlenmeye devam lütfen ...

Sevg ...
pilavdan sonra tatli helal olsun yozgatli ...:yikildim: ya guzelim ugrasma bizle allasen Big Grin
ne ugrasmasii ya kim senlen ugrasmaya gerek duyuyorki??
ben gerek duymuyorum senlen ugrasmaya konuma düzgün yorum yapilsin diyom o kadar ama kendi ilaha ugrasicak birini ariyorsan baska!!
66_Yozgat_Guzeli_66 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:gökhan nasil yapicagimi size sormam ezgizle sen kendi isinize bakin.
firari firtina sanada cok sagol cnm ellerine saglik cok güzel yaptin tolgaylada konusur silldirim ben tsk.
işim bu işte ondan yardım etmek istedim hata benim ama haklısın YARDIM ETMEK istedim Smile
azracim yarencim kapat konuyu Wink
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:pilavdan sonra tatli helal olsun yozgatli ...:yikildim: ya guzelim ugrasma bizle allasen Big Grin

Sevgili Ezgi ;

Sanırım bişey dememe gerek kalmaksızın , beni anlayacaksın ve bir son vereceksindir bu duruma . Lütfen ....

Sevg ...
Sayfalar: 1 2 3 4