:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ben seni çıkarmam benim BAŞÖRTÜM !!!
AfrâsyâB
konu neden buralara geldi çok merak ediyorum yeterince uyarı oldu sanırım
Ara
HIÇKIRIK
gerçektende ya neden buralara kadar geldi bu konu
ya ne istiyolarki bir geç kızın yada bir kadının başındaki başörtüden burası müslüman bir ülke
ben yurtdışına amerikaya almanyaya vesari yerlere bakıyorumda bütün kızlar kapalı okuyolar başörtülerini çıkarmak zorunda kalmıyolar ya şunu anlamıyorum amerika hristiyan bir ülke ve orda okuyan kızlar türbetle okuyabiliyolar biz kendi ülkemizde neden okuyamıyoruz ki
çok büyüttüler bu konuyu çokSmile
Ara
son
Türk ya da kürt, ALevi ya da sunni,Laz ya da cerkez,fener ya da cimbom.
Bız puzzle ız bız anadoLuyuz bız böLünemeyız,bak bu pLaka yerLi.
Ermenı rum komsum da coktur,ama aramızda bı problem yoktur.
PoLıtıkada savas oLsa biLe gecınıp gıderız bıze göre hava hoştur.
Bizde akıL var,benım gıbı dusunen cok,bızı boLmek ısteyen var bızı boLebıLecek oLan yok.
Bizi gömmek ısteyen varsa bu ımkansız.[b][SIZE=2]bız bırlıkle özgurlugun tadını aLmıs bır topLumun torunuyuz.[/SIZE][/b]
[b][SIZE=2]Yasasın barıs yasasın özgurluk.sız boşverın türban mı ki sorununuz.[/SIZE][/b]

(CeZa)
[/quote]

İşte bu konu için yapılabilecek en güzel ve son yorum bence. Üzerien daha fazla birşey söylemek konuyu gereksiz alanlara götürür.

Tekrar teşekkürler,
Ara
*Asİ-yÜrEk*
BeSeBiH-Mask Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bu kadar şiirLer yazıLacağına şu başörtüsü neden bir istanbuL hanımefendisi gibi bağLanmaz da türban şekLinde sıkmabaş yapıLır.Unutmayın ki Kur'an ın hiç bir sayfasında türban takın yazmaz."Örtünün" yazar.Neden dinimizi siyasete aLet ediyoruz.biriLeri türban diye diye üLke yönetio bizLer ve aiLeLerimiz de aLet oLuyoruz.
PEKİ BEN SANA BİRŞEY SÖYLEYEYİM KURANI KERİMDE YAZMADIÄžINI SÖYLÜYORSUN PEKİ İNSANLAR GÜNAH OLDUÄžUNU KAFADANMI UYDURUYOR BİR İMAM OÄžLU OLARAK KAYNAK GÖSTERMENİ RİCA EDİYORUM ARKADAŞIM.EÄžER KAYNAK GÖSTERİRSEN BENDE ABLAMIN BAŞINI AÇTIRIRIM.
Ara
BeSeBiH-Mask
Okuduğunu anLayamıyorsan neyin kanıtını göstereyim ki ben sana.Görmüyor musun orda örtünün yazıyor diye yazmışız,mesaj yazmış oLmak için yazıp da insanın tepesini attırmayın kardeşim.Beni diyorum ki sıkmabaş şekLinde türban yazmaz.sen babana sor bakayım örtünün mü yazıyormuş yoksa türban mı yazıyormuş.
Ara
son
Ne üzücüdür ki; gördüğünü anlamamak, okuduğunu görmemek, görmek istediği gibi okuyup yorumlamak... Bnece insanlar bu konuda daha dikkatli olmalı; olmalı ki karşısındakinin ne demek istediğini anlayabilsin.
Ara
*Asİ-yÜrEk*
BeSeBiH-Mask Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Okuduğunu anLayamıyorsan neyin kanıtını göstereyim ki ben sana.Görmüyor musun orda örtünün yazıyor diye yazmışız,mesaj yazmış oLmak için yazıp da insanın tepesini attırmayın kardeşim.Beni diyorum ki sıkmabaş şekLinde türban yazmaz.sen babana sor bakayım örtünün mü yazıyormuş yoksa türban mı yazıyormuş.
ARKADAŞIM ÖZÜR DİLERİM GALİBA YANLIŞ ANLADIM KUSURA BAKMA GERÇEKTEN ÇOK ÖZÜR DİLERİM.
Ara
YARGIÇ
Bu konu içerisinde herkes yeterince konuştu sadece konuyu takip edip izlemeyi tercih ettim lakin şu anda konuşma sırası bende konu içeriğinde birbirinize karşı hitaplarınızın hiçte hoş olmayan yönlere doğru gittiğini görüyorum.Ancak yapılan uyarılara rağmen bunun bu yönde devam ettiğini yani kısacası sizlere yapılan uyarıyı göz ardı ettiğinizi görüyorum;konuyu baştan sonra inceleyip bu konu ve konu içerisinde geçen konuşmalarla ilgili kararları vermek üzere bu tatsızlığında daha ileriye gitmemesini sağlamak maksadı ile konu kilitlenmiştir.Herkese iyi eğlenceler dilerim....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  SeNi SeWiYoRuM Ey NeBi yagmuryurekl!m 3 425 04-10-2022, Saat: 12:49 AM
Son Yorum: wildfang
  “Rabbin sana ne darıldı, ne de seni bıraktı.” Hasretiim 7 614 06-17-2011, Saat: 02:56 PM
Son Yorum: ZencefiL
  ResuLüm! Biz Seni ALemLere Rahmet OLarak Gönderdik Nare 1 485 09-03-2010, Saat: 11:54 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  Hasbi Rabbi CelallAllah:(Benim Rabbim Bana Yeter): *Asİ-yÜrEk* 2 616 06-10-2008, Saat: 08:58 PM
Son Yorum: *Asİ-yÜrEk*
  'Başörtüm .. ÐŽeşaren 43 2,478 04-22-2008, Saat: 08:02 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 11:27 PM