:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Ben seni çıkarmam benim BAŞÖRTÜM !!!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8
BAŞÖRTÜM
moderin1la8.jpg
Bana başını aç diyorlar
Rahat yaşa, kalbin temiz olsun yetermiş
Rahmanın verdiği emri hiçe sayıyorlar
Ben seni çıkartmam benim BAŞÖRTÜM

tesettur2.jpg

Namaz kılarken takarsan yetermiş
Kendileri kurana fetva edermiş
Beş tel saç için bu nasıl değermiş
arminelog1.jpg

Bir metre bez parçası dediler adına
Hakkın kanunuysa kolay gelir bu cana
İnsanlar istiyor diye, karışmam günaha
benimbamwi7.jpg

Ne varmış devir değişmiş artık
Devirler değişse ayrılmaz kanım
Seni öyle işledim ki tenime benim
bas-ortu.jpg

Okuyamazsınız bu başörtüsüyle
Bir yere varamazsınız böyle
Hedefim zaten belli yolum Hakka yönele

siy021.jpg

Asırlar geçse nasıl değişir kanun
Kıyamet kopmadan bitmez bu Din
Mezara girsem de başımı örtün
Ben seni çıkarmam benim BAŞÖRTÜM

Bu kadar şiirLer yazıLacağına şu başörtüsü neden bir istanbuL hanımefendisi gibi bağLanmaz da türban şekLinde sıkmabaş yapıLır.Unutmayın ki Kur'an ın hiç bir sayfasında türban takın yazmaz."Örtünün" yazar.Neden dinimizi siyasete aLet ediyoruz.biriLeri türban diye diye üLke yönetio bizLer ve aiLeLerimiz de aLet oLuyoruz.
ya sağol benseni çıkarmam benim başörtüm gerçektende çıkarmam
sağol paylaşım için yüreüğine sağlıkSmile
BeSeBiH-Mask Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bu kadar şiirLer yazıLacağına şu başörtüsü neden bir istanbuL hanımefendisi gibi bağLanmaz da türban şekLinde sıkmabaş yapıLır.Unutmayın ki Kur'an ın hiç bir sayfasında türban takın yazmaz."Örtünün" yazar.Neden dinimizi siyasete aLet ediyoruz.biriLeri türban diye diye üLke yönetio bizLer ve aiLeLerimiz de aLet oLuyoruz.

islam dini guzellik dinidir sevgili kardesim dusuncelerin farkli anlasilan istanbul basortusu kayseri basortusu urfa basortusu die ayrimmi cikti simdide ilginc guzel ortunelimki ozensinler demi bak ben fansada yasiorum cogu fransiz arkadasim dioki nekadar guzel ortunuyosun cok yakisio ozeniolar onlara bunu allah icin yaptigimi islam dininin nekadar guzel bir din oldugunu bu ortuyu dikkat cekmek icin degil rabbim icin yaptigimi ve dinimin guzlliklerini anlattigimi gorduklerinde dinimizede ilgi duyuyolar ..
ayrica musluman bir ulkede muslamanllik icin siyaset yapilmasi cok aci bir durum tabikide ....
HIÇKIRIK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya sağol benseni çıkarmam benim başörtüm gerçektende çıkarmam
sağol paylaşım için yüreüğine sağlıkSmile
ben tesekur ederim bitanem cikarma bizim sembolumuz bu Smile
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:islam dini guzellik dinidir sevgili kardesim dusuncelerin farkli anlasilan istanbul basortusu kayseri basortusu urfa basortusu die ayrimmi cikti simdide ilginc guzel ortunelimki ozensinler demi bak ben fansada yasiorum cogu fransiz arkadasim dioki nekadar guzel ortunuyosun cok yakisio ozeniolar onlara bunu allah icin yaptigimi islam dininin nekadar guzel bir din oldugunu bu ortuyu dikkat cekmek icin degil rabbim icin yaptigimi ve dinimin guzlliklerini anlattigimi gorduklerinde dinimizede ilgi duyuyolar ..
ayrica musluman bir ulkede muslamanllik icin siyaset yapilmasi cok aci bir durum tabikide ....

yooo düşünceLerim farkLı faLan değiL,ama sıkmabaş yapıLarak bağLanmasını sevmiyorum.BöyLe oLması gerektiğine dair Kur'an da biLe yazan bi yazı yok.önemli oLan sacının bır teLının bıLe gozukmeyecek sekıLde örtünmen.bunun için iLLa sıkmabaş yapmaya gerek yoktur diye düşünüyorum.HeLe türban diyenin iktidara geLdiği günümüz Türkiyesinde,bu siyasetçiLere rant kazandırıLmasını sevmiyorum.hepsi bu .
belki farkinda deilsin ama su anda senin yaptigin siyasetten baska birsey deil ki ben hicbir sekilde siyasetle ilgili birsey soylemedim su anda iktidarda olandan hayirlisi oldugunuda sanmiyorum tabikide bu herkezin kendi dusuncesi saygi duyarim ayrica ortunun derken sadece sac degil kastedilen boyun bogaz ve gerdan kismidir kadinin gerdani iman tahtasidir derler hatta arti KUR'AN'I KERIMDE istanbul hanimefendisi gibi ortununde yazmiyor Wink
EkLediğin resimLere bi daha bi bak bakalım,Türban var ama yarı transparan body de var,daracık elbiseLer de var,makyaj da var,bunların hiç biri çelişmıyor zaten birbiriyle.Ne güzeL vaLLa yap makyajı bağLa başı sür ojeyi,giy daracık koLda da biLezik.
birincisi bu bir alinti resimleri ben eklemedim
ikincisi zaten resimlere bakanda anlarki onlar tesettur mankenleri (ki cok karsiyim)
ucuncusubasortusu takan bi insan bilezik takamaz die bir hadis yada ayet oldugunu sanmiyorum
dorduncusu zaten gercekten imanla yapan bir insan hem basini ortup hemde dinin yasakladigini yapmaz
konudaki resimleri degil siiri anlamaya calismani cok isterdim neyse hosuna gitmiyorsa konumu rahat birak lutfen Wink
birincisi bu bir alinti resimleri ben eklemedim
ikincisi zaten resimlere bakanda anlarki onlar tesettur mankenleri (ki cok karsiyim)
ucuncusubasortusu takan bi insan bilezik takamaz die bir hadis yada ayet oldugunu sanmiyorum
dorduncusu zaten gercekten imanla yapan bir insan hem basini ortup hemde dinin yasakladigini yapmaz
konudaki resimleri degil siiri anlamaya calismani cok isterdim neyse hosuna gitmiyorsa konumu rahat birak lutfen Wink
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8