:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yardımmmm?????
ѕqρα кJмя
yalnız şöyle bişey de var sen ona slm fln verirsen;cocuğu umutlandırabilirsin!

En azından bu işin olmayacağını söyle tekrardan ama arkadas kalalım konusmamazlık yapmayalım de..

Eğer kabul etmezsede bosvér o üzülsün Big Grin
Ara
chuLsuzz péri!
umutlansın zatenBig Grin arki kalmak isteyen kim?hem zaten ben onu daha önceden tanımıyodumBig Grin
Ara
GCLRNFNS
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya ati amma yaptın he sende sende bi iki fikir verde işi görülsün dimi kendine mi müslümansın sen he Smile

yemin ediyorum konuyu bile okumadımmmmm
ne olmuşşş nan sölesenee...Big Grin
Ara
ѕqρα кJмя
he sen yani sewgiLi oLmak istion onLa*
Ara
chuLsuzz péri!
efetBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
uslanmaz_genc
BEN OLSAM BUNU YAPARDIM;
DUSUNSENE; COCUK SANA HEBER YOLLAMIS, SEVGİSİNİ HİTAP ETMİŞ, GERİ KALANINIDA SANA BIRAKMIS, BELLİKİ SENDE KENDİNE YAKISANI SÖYLEMİSSİN AMA PİŞMAN OLCAGIN BİRSEY DEMİSSİN!
İSTER İSTEMEZ COCUK CEKİNGEN KALMISTIR ARTIK SANA! EGER O DA GERCEKTEN SENİ SEVDİGİNE İNANIYORSA, BİL Kİ O CESARETİNİ TEKRAR TOPLAYIM SANA GELECEKTİR. BELKİ DE İÇİNE ATACAK O SEİKLDE SEVGİSİBİ İÇİNDE DE ÖLDUREBİLİR...
AMA HENUZ HERSEY COK TAZE! YANINDA ARKADASLARI DA OLSA, KİM OLURSA OLSUN BEN GİDERDİM, CAGIRIRDIM KONUSRDUM! USTELİK BEN BUNU ARKADASLIRININ YANIDA YAPARDIM! NEDEN DİYECEKSİN? DUSUNSENE SEN ARKADASLARININ YANIDA CAGIRDIGINI, O BUNUN İÇİN NE KADAR MUTLU OLUR BİLİYOMUSUN! RED CEVABININ ARDINDAN BÖYLE KARSILANMASI!SENİN ONUN YANINA GİTMEN BENCE COK GUZEL BİR DUYGU VE ANLAYISTIR! HAYAT COK KISA, HİÇ BİŞEYİ SAKLAMAYA GİZLEMEYE DEGMEZ! BENCE; GİT VE NE HİSSEDİYOSAN SÖYLE! TAKDİRİNİ DE ALLAHTAN İSTE!
SEVGİYLE KAL! ^^uslanmaz^^
hüzünumuttur
yanına gitme bence telefonunu bul ordan tanımıyomuş gibi konuş sonra sen olduğunu sölersin yanına gitmen zor olur biraz bence
Ara
riukeen
vallahi arkadaşım ark mark dinleme eğer bende olmayan cesaret sende varsa hiç durma
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 07:48 PM