:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yardımmmm?????
chuLsuzz péri!
bir arkadaşım var(tabi samimi deiliz)aynı yaştayız fakat benden bi alt sınıftaSad
bana hoşlanıyorum filan die arkadaşıyla söle ben ciddiye almadımSadSadSadSad pişmanım aynı yerde oturuyoruzz her gün görüyorum ama konuşamıyoSadSad ama ben konuşmak istiyorum ya hadi gitsem ne diycem??????????????:?
Ara
CaNaT
bu kadar strese gireceğine madem ki sende konuşmak istiyorsun en azından bir
iki dakikada olsa bi merhabada olsa de bitsin sende rahatlarsın oda değil mi
Ara
chuLsuzz péri!
ya ama ben ona ilk başta hayır filan dedim terslemesin sonra hem yanında arkadaşları oluyoSad acayipp stresliyim yhuSad
Ara
CaNaT
özür dileyerek başlasan peki heralde anlayış gösterecek kadar sana ilgi duyuyordur
Ara
chuLsuzz péri!
ya sen ne kadar bilgilisin bu konuda çok teş. ama ne diyim özür diliyim aç konuyu azıcık ben '0' ım bu konudaSadSadSad ayrıca arkileri yanında hepSad aynı okuldayız ama onu hiiç görmiyom bi eve giderkenSadSadSadSad
Ara
CaNaT
ya arkadaşları yanındaysa bi ara uzaklaştıkalrı bi anda ya işaret et yada bi haber de sen yolla
bi fırsatını bul yani sonrada ya kusura bakma sen bana haber yolladın ben hayır dedim ama aslında bende seninle tanışmayı isterdim felan de teklifinin hala
geçerli olup olmadığını sor en azından değil mi
Ara
GCLRNFNS
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya arkadaşları yanındaysa bi ara uzaklaştıkalrı bi anda ya işaret et yada bi haber de sen yolla
bi fırsatını bul yani sonrada ya kusura bakma sen bana haber yolladın ben hayır dedim ama aslında bende seninle tanışmayı isterdim felan de teklifinin hala
geçerli olup olmadığını sor en azından değil mi

olum kanka seni bilen de harbi aşk
doktorusun sancakk haaaa.....Big Grin

aşk doktoruru gaffur aksoy ameliyathaneden
bekleniyonuzz....Big Grin
Ara
chuLsuzz péri!
ayyy süpersin valla bir numarasınn çok teş. Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
chuLsuzz péri!
yinede fikir verin başka fazla mal göz çıkarmaz yavBig Grin
Ara
CaNaT
ya ati amma yaptın he sende sende bi iki fikir verde işi görülsün dimi kendine mi müslümansın sen he Smile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 11:44 PM