:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bu uyenin forumdan uzaklastirilmasini istiyorum lutfenn !!!
blue_belial
Bısuru sey yazdım ama sonra sıldım.
en ıyısı hıc yorum yapmıyım, yoksa edep sınırlarımın kapısı acılcak yıne ardına kadar...
(¯`•._ αѕιρяєη
yazsaydin faruk abi boyle insanlari kinamak lazim ama gercekten bkere daha bu forumda oldugum icin cok mutluyum hepiniz destek ciktiniz sagolun
Ara
Firari Fırtına
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:arkadaslar haklisiniz fakat benim sinirlerimi asil bozan sey nisanliyim dedigim halde saygisizlik yaparak terbiyesizce konusmasi oldu kendim bile utanip o msji koymadim bu yuzden istedim zaten uzaklastirilmasini tesekur ederim sagolun insan kendini degistiremiyosa biz neyaparsak yapalim aynidir bazi insanlarin kaninda var bu Wink

Kan nakli yaparız güzel kardeşim , üzme sen kendini ...

Sevg ...
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
Big Grin firari varya cidden bazen bise soluyon tam yerinde soluyon Big Grin
Ara
Firari Fırtına
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big Grin firari varya cidden bazen bise soluyon tam yerinde soluyon Big Grin

Taşı gediğine koymak huyum olmuş ne yapayım .

Gerekeni yaparız diyorum , başka bişey demiyorum . ( Aslında çok şey diyorum )

Sevg ...
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
Firari Fırtına Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Taşı gediğine koymak huyum olmuş ne yapayım .

Gerekeni yaparız diyorum , başka bişey demiyorum . ( Aslında çok şey diyorum )

Sevg ...

keske herkez o tasi yerinde koyabilecek kabiliyette olsa helal olsun Smile
aslinda bizde cok sey anliyoruz Smile
Ara
Firari Fırtına
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:keske herkez o tasi yerinde koyabilecek kabiliyette olsa helal olsun Smile
aslinda bizde cok sey anliyoruz Smile

Kabiliyet değildir bu , bir açıdan olması gereken olgu , bazende olmazsa olmaz olan sevgi yumağıdır . Yanlışa yanlış olmamalıdır , lakin yanlışı gördünmüde susmak bizlere göre değildir . Laf vardır söylenir , laf vardır hissedilir . Ben ikisinide yapıyorum . Olur ya kişi bazen altıgen jeton bir beyine sahip olabiliyor . İşi garantiye almak en güzel olandır .

Sevg ...
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
ya soyle konusuyon ya yani diyorum acaba kac yil ugrasmam gerekir boyle bi cumle kurmak icin Smile

ama guzel konusuyosun anlayana , anlayabilene Smile
Ara
Firari Fırtına
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya soyle konusuyon ya yani diyorum acaba kac yil ugrasmam gerekir boyle bi cumle kurmak icin Smile

ama guzel konusuyosun anlayana , anlayabilene Smile

Yıl değil , saniyeler yeter aslında . Gözlerimi kapat ve insanları olan sevgiyi düşün , sev ve koru onları . Dünyanın en güzel olan düşüncesi bu değilmi , sessizce düşün bakalım ne olacak ..

Sevg ...
Ara
çarşı@_1903
yıldız_gözlüm beni zaten sana nişanlın böyle yaz dediği için yaptım

bunları nisanlın söyledi seni çok kıskanıyormus.ve forumu ziyaret edip bakalım ne diyeceksin evet mi hayırmı ????diye bana bu görevi verdi.Bn o nişanlını süper tanırım.o benim 4.sınıf arkadaşımdı
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kaybolmayan Duygusuz İstiyorum..:)))) MasaL_perisi 11 1,218 04-13-2022, Saat: 06:56 PM
Son Yorum: wildfang
  düzeltilmesini istiyorum KoRSaN 2 568 04-11-2022, Saat: 09:53 PM
Son Yorum: wildfang
  Terazi İstiyorum. *Asİ-yÜrEk* 41 2,688 04-16-2008, Saat: 07:20 AM
Son Yorum: GCLRNFNS
  Forumda Mac Hakinda Konusulmasi Ve Mac Konularini Kaldirilmasini Istiyorum! BiRiciGim 60 3,665 03-18-2008, Saat: 08:19 PM
Son Yorum: MorciveT
  yardım istiyorum bıktınız ama HIÇKIRIK 14 1,091 12-29-2007, Saat: 11:43 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 06:03 PM