:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bu uyenin forumdan uzaklastirilmasini istiyorum lutfenn !!!
EndLess
yaa sen onu bunu bırakta pembe nerde SmileSmileSmile onu sölesene ıkı gundur görmuyorum SmileSmileSmileSmile
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
valla sersi ne solesem yalan olur Big Grin
Ara
EndLess
o zaman yalan söle bısye sölede
Big GrinBig GrinD:Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
evinde ya nerde olacak sersi allasen Big Grin bugun goremedim dun gorustuk okulda Smile
Ara
Firari Fırtına
Yargısız infaz düşünmek , aynı duruma düşmek gibidir bir fasılda , Lakin kişi hata yapabilir hatta bulundupu ortama ayak uyduramayabilir . Bunu bizlerin nasıl karşılayacağı çok önemli olduğu gibi , ortamında buna nasıl ayak uyduracağı elbette çok önemlidir .

Forumlar dünyasında oldu olası bu ve buna benzer nitelikde kişiler ve kişi grupları hep vardır , olacakdır . Yapmamız gereken bu nitelikleri dışlamak değil , onlara doğru olan sevgiyi faslı aşikar biçimde anlatmak yada anlaşılır hale getirerek kişi utandırmakdır . Kişi ya anlayacak , ya anlayacak başka bir yol ise yokdur .

Bu bağlam da biraz düşünmenizi temenni eder , Bu kişileri kazanmamız gerektiğini önemle vurgularım . Yönetim adına değil , şahsım adınadır bu fikirlerim ...

Sevg ...
Ara
MorciveT
Teşekkürler Fırtına güzel konuşmuşsun.

Arkadaş banlandı fakat banlanla sebebi bu değil. Başka bir konuya küfürlü mesajlar yazmış. Hakettiği cezayı aldı.
Ara
Firari Fırtına
Ben Teşekkür Ederim ...

Sevg ...
Ara
esra_55
böyle msjlar atanlara sinir oluyorum herkes kendi halinde yaşıyor:S
CaNaT
ee bunun için yapabilecek bişi yok bir elin parmakları nasıl bir değilse insanlarında hepsi
farklı arada bu tür şeylerde olabilir idare edin engelleyin ama söylediklerinizdede sonuna
kadar haklısınız size katılıyorum keşke hiç böyle bir şey olmasa
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
arkadaslar haklisiniz fakat benim sinirlerimi asil bozan sey nisanliyim dedigim halde saygisizlik yaparak terbiyesizce konusmasi oldu kendim bile utanip o msji koymadim bu yuzden istedim zaten uzaklastirilmasini tesekur ederim sagolun insan kendini degistiremiyosa biz neyaparsak yapalim aynidir bazi insanlarin kaninda var bu Wink
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kaybolmayan Duygusuz İstiyorum..:)))) MasaL_perisi 11 1,216 04-13-2022, Saat: 06:56 PM
Son Yorum: wildfang
  düzeltilmesini istiyorum KoRSaN 2 566 04-11-2022, Saat: 09:53 PM
Son Yorum: wildfang
  Terazi İstiyorum. *Asİ-yÜrEk* 41 2,688 04-16-2008, Saat: 07:20 AM
Son Yorum: GCLRNFNS
  Forumda Mac Hakinda Konusulmasi Ve Mac Konularini Kaldirilmasini Istiyorum! BiRiciGim 60 3,665 03-18-2008, Saat: 08:19 PM
Son Yorum: MorciveT
  yardım istiyorum bıktınız ama HIÇKIRIK 14 1,090 12-29-2007, Saat: 11:43 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 09:15 AM