:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bu uyenin forumdan uzaklastirilmasini istiyorum lutfenn !!!
MorciveT
Arkadaşlar özel mesaj almak istemediğiniz üyeleri kara listenize alabilirsiniz. Bu şekilde üye size mesaj yolayamaz ve mesajlarını görmezsiniz.
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
tamamda mesut boyle insanlarin aramizda olmasini istemiyorum burada seviyesizlerin yeri yok allah bilir ayni kisiyi kac kisiye gonderdi onu zaten biliyoruz ama o kisinin nickini gormek bile beni rahatsiz edecek artik her neyse siz gerekeni yaparsiniz ki yapildida zaten tskler ...
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Abartmionmu kiz biraz sanki napmisBig Grin Saka bi yana atin ya istemiosa benim arkadasim rahatsiz olmus demekki yarin banada yazmiyacagi ne maglum :$
Ara
AfrâsyâB
ona ben msn mi veriyim gelsin aşk yaşatıyım
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
tesekurler pembe saol gokhancim canimsiniz Smile
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
.......................
Ara
EndLess
Bence belkı fazla bı tepkı vermıssın normal olarak ama surda bısye dıkkatımı cektı....

Alıntı: sıcak sohbetlerde edebılırız

bence cok akıllsızca sölenmıs bısye tabı eger benım anladıgım turdeyse aslında her turude kötu... Bence atılmasa bıle ceza verılmelı...

Ezgı sende takma bölelerını kafana...

Pembe sana gelıncede sende herkesı yasaklı lıstene ekle kıms esan apm atmasın WinkWinkWinkWink
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
tesekurler sersi ben fazla tepki verdigimi dusunmuyorum hakliyim bende senin anladigin gibi anladigim icin bukadar sinirlendim Wink
Ara
EndLess
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tesekurler sersi ben fazla tepki verdigimi dusunmuyorum hakliyim bende senin anladigin gibi anladigim icin bukadar sinirlendim Wink

O zaman bence asalım Big GrinBig GrinBig Grin yaa fazla tepkı vermıssın derken ben gelen bır pm ye bu kadar tepkı vermen sey yaptım yok sa fazla dıgıl tepkın cunku burda san acok buyuk bı laf var Wink
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
eeee yani anlayana Wink o lafiyemem ama ben bole rezil ederim adami babamin kiziyim Wink Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kaybolmayan Duygusuz İstiyorum..:)))) MasaL_perisi 11 1,218 04-13-2022, Saat: 06:56 PM
Son Yorum: wildfang
  düzeltilmesini istiyorum KoRSaN 2 568 04-11-2022, Saat: 09:53 PM
Son Yorum: wildfang
  Terazi İstiyorum. *Asİ-yÜrEk* 41 2,688 04-16-2008, Saat: 07:20 AM
Son Yorum: GCLRNFNS
  Forumda Mac Hakinda Konusulmasi Ve Mac Konularini Kaldirilmasini Istiyorum! BiRiciGim 60 3,665 03-18-2008, Saat: 08:19 PM
Son Yorum: MorciveT
  yardım istiyorum bıktınız ama HIÇKIRIK 14 1,091 12-29-2007, Saat: 11:43 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 07:00 PM