:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uyuz oluyorumm bıktımm yaa!!
_BarBie_
Şşşş uyarıBig Grin Gökhan dalga geçmek yok gerçekten uyuz olmaya başladım o yüzden konuyu açtımBig Grinbaşka bi amacım yok sorun güsellik deil sanırım bebeksi bi yüzüm mü ne var o yüzdenTongue küçük gösteriorm Big Grin bide spor takılııorm sanırım Big Grin
Ara
PCKoPaT
ya$ın ne önemi war önemLi oLan inSanLıkBig GrinBig Grin
Âh be.
Ara
_BarBie_
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:14 15 bilemedin 15,5
ya takmayın bunları olur böle şeyler 30 yaşına geldiğindede sana bakacak 16 17 yaşındaki
birileri mutlaka olur merak etme sen

Ya takmıorum aslında ama tuhaf oluo kardeşimle yaşıtlar nerdeseBig Grin bazen kardeşimle bi yere gittiğimisde falan arkadaş mısıns diolar yada arkadaşlarla bi yerlere gidince falan özellikle soruolar abla kardeşmisins falan die tersliorm artık resmenBig Grinküçüüüm zannedip ciddiye almıolar Tongue
Ara
_BarBie_
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya$ın ne önemi war önemLi oLan inSanLıkBig GrinBig Grin

Big GrinBig GrinHaklısın cnm ama artık uyuz olmaya başladım ciddenBig Grin
Ara
ѕqρα кJмя
_BaRbİe_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sadağlamak istiorum sağ ol Mert yaa yarama tuz basıosunBig Grin

tanısabiLir miiz Big GrinBig GrinD
Ara
PCKoPaT
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tanısabiLir miiz Big GrinBig GrinD

:yikildim:
Âh be.
Ara
_BarBie_
MerrrttBig Grin tanışcam ben şimdi du senBig Grinallamm yaaa Big Grin
Ara
AfrâsyâB
niye bende küçük gösteririm ama çok sert bakyığım için dedikodumuda yapamıyolar Smile
İNANMAYIN ARKADAŞLAR BU BARBİE YE BU ASLINDA 30 YAŞINDA CAN SIKINTISINDAN YAZDI DOÄžRULARI SÖYLESENE BARBİEEE HEP YALAN DOLAN İŞİN HEP
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin:TongueTongueTongueTongueTongueTongue
Ara
_BarBie_
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:niye bende küçük gösteririm ama çok sert bakyığım için dedikodumuda yapamıyolar Smile
İNANMAYIN ARKADAŞLAR BU BARBİE YE BU ASLINDA 30 YAŞINDA CAN SIKINTISINDAN YAZDI DOÄžRULARI SÖYLESENE BARBİEEE HEP YALAN DOLAN İŞİN HEP
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin:TongueTongueTongueTongueTongueTongue

Gökhann elimi kana bulamam inan boğarım seniBig Grinyürü git yaa Big Grindalga geçmee başına başka türlü bi olay gelir Big Grinkötü konuşturma beniTongue Big Grin
Ara
AfrâsyâB
benimde elimde konular var Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  iş yerindekilerine uyuz oluyorum:) €stapitipiti 11 857 04-13-2022, Saat: 05:18 AM
Son Yorum: wildfang
  Vatanımız için canını feda eden şehitlerimize duyarsız olan gençliğe UYUZ oluyorum PaPaTYa_PReNSeS 6 569 04-12-2022, Saat: 12:08 AM
  Adimin Kullanilmasina çok çok Uyuz Oluyorum senem albayrak 9 745 04-08-2022, Saat: 02:48 PM
  hem gıcık, hem uyuz, hemde deli oluyorum... gaye sultan 5 886 04-07-2022, Saat: 01:03 AM
  ya bak giderayak uyuz oldum bilgeis 4 649 04-06-2022, Saat: 09:54 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 11:29 AM