:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uyuz oluyorumm bıktımm yaa!!
_BarBie_
Ya aslında yaşımla ilgili bi sorunum yok herkes küçük gösteriosun dio hoşuma gidio ama bazı yerlerde hoşuma gitmio mesela bugün bi olay oldu sadece örnek bunun gibii bir sürü olay gelio başıma nys olayı anlatarak açıkliimm

Tramvayda geliodum bugün baktım liseli gençler bana bakıo 4 erkek 2 kız Big Grin neyse bana bakıp duruolar bi tanesi bebek yüslü ufak bişi belli küçük neyse tartışıo arkadaşlarıyla oolum dio en fazla 17 dir fallan die öbürüde dio ki yok ya 16 falandır ama yine garantiye alalım 17 dielim dio çaktırmadan dinliorum bende bakıp bakıp duruolar gülüolar falan arada böle karizmatk haraketler bilseler onlarla yaşıt kardeşimin olduunuBig Grinnys 2 arkadaşı indi kızlarlaBig Grin bebek yüzlüyle öbür tartışan kaldı bana doruu bakıolar arada farkediorum ama hiç bakmıormBig Grinson durağa geliorus çocuk bana yaklaştı önce melül melül baktı sonra süzdüü alaycı bi tavırla tanışabilir miis diince sinirlerim bosulduu bir deil iki deill hep oluo bu neyse sonra dedim kii bak cnm sen otur önce derslerini çalışBig Grin dierek kaşlarımı çattım ters ters bakıp bu arkasını dönüp gidiodu bak dedim kardeşim yaşındasın amacım seni kırmak diildii ya ama ne bilim ben dio 16-17 yaşında duruosun aahh ahhh diesim geldiBig Grin

Yani ben buna uyuz oluorum aslında güsel bişi küçük göstermek ama böle durumlarda kötü oluo başınızı ağrıttım kusura bakmayınWink ama nedense rahatladım bi anBig Grin hatta bu konuyu bile açarken forum beni attı o bile kaale almıo çocuk görüo beni Big Grin
Ara
_BarBie_
Hatta forumda bi ara yaşımı gizlemiştim 15-16 yaşındakiler pm atıo Big Grin devamlı Big Grin tanışabilir miyiz die ...baktım olmuo gösterdim yaşımı Big Grin
Ara
HIÇKIRIK
ya canım bende yaşımdan büyük gösteriyorum ama küçük göstermek daha iyiya
her kim görürüse oğlum var benimde falan varya sinr oluyorum ben buna
Ara
_BarBie_
Allah yardımcın olsun cnm ne diim çok ii anlıorum ben senii aahh ahhBig Grin
Ara
PCKoPaT
AhhahahaBig GrinBig GrinyaZık SanaSad Big GrinBig Grin
Âh be.
Ara
_BarBie_
Yazık banaa ya tam komedi artık arkadaşlarım bile dalga geçioBig Grin çok uyuz olmaya başladım Big Grin
Ara
ѕqρα кJмя
y0kkya bence 16dırrr D:Big GrinD:d
Ara
AfrâsyâB
fıstık gibi kızsın tabi yaparlar Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinTongue
Ara
_BarBie_
Sadağlamak istiorum sağ ol Mert yaa yarama tuz basıosunBig Grin
Ara
CaNaT
14 15 bilemedin 15,5
ya takmayın bunları olur böle şeyler 30 yaşına geldiğindede sana bakacak 16 17 yaşındaki
birileri mutlaka olur merak etme sen
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  iş yerindekilerine uyuz oluyorum:) €stapitipiti 11 857 04-13-2022, Saat: 05:18 AM
Son Yorum: wildfang
  Vatanımız için canını feda eden şehitlerimize duyarsız olan gençliğe UYUZ oluyorum PaPaTYa_PReNSeS 6 569 04-12-2022, Saat: 12:08 AM
  Adimin Kullanilmasina çok çok Uyuz Oluyorum senem albayrak 9 745 04-08-2022, Saat: 02:48 PM
  hem gıcık, hem uyuz, hemde deli oluyorum... gaye sultan 5 886 04-07-2022, Saat: 01:03 AM
  ya bak giderayak uyuz oldum bilgeis 4 649 04-06-2022, Saat: 09:54 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 01:08 PM