:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uyuz oluyorumm bıktımm yaa!!
AfrâsyâB
nereye olum parayla değilde sırayala gidiyonuz Big GrinBig GrinBig GrinTongue
Ara
_BarBie_
Big GrinBig GrinBig Grinyazdığım konuyu okudukça uyuz oluorum yok böle bişii yaBig GrinBig Grin
Ara
AfrâsyâB
bende kim o çocuklar göster sinek gibi eziyim TongueTongue
Ara
_BarBie_
Tanımıorum ki ya İzzet ünverli öğrencileri yada kemal has öğrencileeridir nerde görcem daha ama bana yakınlaşmaya çalışan bisim burda oturuo sanırım son durakta indik ikimisdeBig Grin görürsem bida takip eder sölerim sanaTongue
Ara
Shrewish
Barbie kardeş
ÖnceLikLe kardeş diyorum çünkü benden 5 - 10 yaş küçüksün.:yikildim::yikildim::yikildim:
Küçük oLduğun içindebiz büyükLerin öneriLerini dikkate aLmaLısın.:yikildim::yikildim::yikildim:
Kafana takma böyLe şeyLeri. Büyüdükçe daha ne sorunLarLa karşıLacaksın kimbiLir.:'(:'(
Kısacası bu tür sorunLara aLışmaLısın.
Ara
AfrâsyâB
_BaRbİe_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Tanımıorum ki ya İzzet ünverli öğrencileri yada kemal has öğrencileeridir nerde görcem daha ama bana yakınlaşmaya çalışan bisim burda oturuo sanırım son durakta indik ikimisdeBig Grin görürsem bida takip eder sölerim sanaTongue
bana ne ya sevgilin uğraşsın TongueTongueTongueTongueTongue
Ara
_BarBie_
Saucy Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Barbie kardeş
ÖnceLikLe kardeş diyorum çünkü benden 5 - 10 yaş küçüksün.:yikildim::yikildim::yikildim:
Küçük oLduğun içindebiz büyükLerin öneriLerini dikkate aLmaLısın.:yikildim::yikildim::yikildim:
Kafana takma böyLe şeyLeri. Büyüdükçe daha ne sorunLarLa karşıLacaksın kimbiLir.:'(:'(
Kısacası bu tür sorunLara aLışmaLısın.

Alt tarafı aramızda 2 yaş var çokta büyük deilsinTongue kafama takmıorum sadece bi an rahatsız oldum o kadar yoksa yaşımla ilgili hiç bir problemim yok gayet memnunumWink her zaman saygıyla önerilerinizi dinlerim ama bana uygun deilsede uygulamamSmile büyüdükçe insanların sorunlarıda büyüo dünyasıda büyüo haklısınWinkTşk ederim önerilerin için....
Ara
_BarBie_
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bana ne ya sevgilin uğraşsın TongueTongueTongueTongueTongue

Sevgilim yok ama olsada böle konulara karıştırmam çok ileri derece olmadıı sürece tabii...İlgine tşklerWink
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  iş yerindekilerine uyuz oluyorum:) €stapitipiti 11 857 04-13-2022, Saat: 05:18 AM
Son Yorum: wildfang
  Vatanımız için canını feda eden şehitlerimize duyarsız olan gençliğe UYUZ oluyorum PaPaTYa_PReNSeS 6 569 04-12-2022, Saat: 12:08 AM
  Adimin Kullanilmasina çok çok Uyuz Oluyorum senem albayrak 9 745 04-08-2022, Saat: 02:48 PM
  hem gıcık, hem uyuz, hemde deli oluyorum... gaye sultan 5 886 04-07-2022, Saat: 01:03 AM
  ya bak giderayak uyuz oldum bilgeis 4 649 04-06-2022, Saat: 09:54 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 04:35 PM