:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
temizlik hastası annelere son....
ѕαкℓı@мѕı@η
geçmis oLsn Rabbim aCiL sifasini veriri ins. Edicen Tabi annen o senin ayip mi sanki Bak bu konuda destekledim seni efferin Big Grin
Ara
EndLess
senı esefle kınıyorum gökhan Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
annemde temızlık hasatsı... Bıde elıme bez verıp sıl bakalım odandakı esyaları demesı yokmu ölduruyo benı..Big GrinBig GrinBig Grin resmen dalga gecıyo benle.:'(
Ara
AfrâsyâB
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:geçmis oLsn Rabbim aCiL sifasini veriri ins. Edicen Tabi annen o senin ayip mi sanki Bak bu konuda destekledim seni efferin Big Grin
vallahi senden tebrik almak için yapmıyorum kalp hastası fazla yormak istemiyorum kadın siliyo sildiği yerin pis olduğuna inanıyo Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
AfrâsyâB
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:senı esefle kınıyorum gökhan Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
annemde temızlık hasatsı... Bıde elıme bez verıp sıl bakalım odandakı esyaları demesı yokmu ölduruyo benı..Big GrinBig GrinBig Grin resmen dalga gecıyo benle.:'(
yapmayınca elalemin oğlunu diyo ama benden başka kimse annesine yardım etmez beni eve gelirler almaya arkadaşlar bezle kapıyı açarım hadi gel ev erkeği derler Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
eşarbımıda takarım ben :tey::tey::tey::tey:
Ara
By Lonelyman
:kiyamam: üzülme bölesi daha ii takma kafana

hem bendede var bi tane ondan Confusedmiley20: ama allahtan bizimki duvarları silmiyoSmile hem silse bile beni alakadar etmez nasıl olsa beraber yaşamıyoz Big Grin

hem ne olmuş bende pasaklı annelere sinir oluyom :yikildim:
AfrâsyâB
tmm da o duvarları bana sildiriyo Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin bıyu yetmiyomuş Big Grin hayatımdan bezdim Tongue
yardımcı olun memetali beyyyyyyy Big Grin
Ara
iLLeth.!
bunu bulamıyanlarda var sukretmek lazım..Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
AfrâsyâB
ben memnunumda beni odamı ayakkabılarımı pc mi elbiselerimi ve madalyalarımı rahat bıraksın tmm Big Grin
Ara
..TuuCe..
demek bahsettiğin buydu gökhann Big Grin
huehuhe iimiss iştee,annen senin hakkından gelio hade cnm durma tülleri ass Big GrinBig Grin
kolay gelsin=)
Ara
AfrâsyâB
..TuuCe.. Adlı Kullanıcıdan Alıntı:demek bahsettiğin buydu gökhann Big Grin
huehuhe iimiss iştee,annen senin hakkından gelio hade cnm durma tülleri ass Big GrinBig Grin
kolay gelsin=)
uğur dündar evi bassa annem eve almaz pis diye Big Grin o kadar temiz daha nasıl açıklıyım Big Grin

sıkıysa asma :--/:--/:--/:--/:--/:--/:--/
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 02:46 AM