:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
temizlik hastası annelere son....
AfrâsyâB
ya ben pc başındayım annem odamı bastı ve temizlik yapıyoooooo kapıyı açtı bi baktım silah gibi tutmuş elektrik süpürgesini kalk bakim kalk diyo oturma öyle tülleri as diyo Confusedmiley13:Confusedmiley13: temizlik hastası bi annenizin olması çok zor allahım duvar silinirmi ya pis olsun dimi yok ya diyo benden başkası yokki olsun allahım ya
aha madalyalarımı düşürdü :8:8 ...
geçende adidaslarımın ucu pismiş çamaşır suyuyla silmiş renk attı beyazdı sarardı adidas Confusedmiley22:Confusedmiley22:

pc nin kamerası silinirmi yaaaa Confusedmiley13:Confusedmiley13:Confusedmiley13:Confusedmiley13:Confusedmiley13:

heryer çamaşır suyu kokuyo ben bile ulan esmerim beyazlatmak için yapıyodur beni kesin TongueTongueTongue

temizlik hastası anamı çok seveyom ama beni pc mi madalyalarımı ve ayakkabılarımı bıraksın artık Confusedmiley13:

şikayet etmiyorum yanlış anlamayın etmemde zaten ama
19 yıldır her pazar biri beni gözetliyo Sad tülleri yıkıyo adamlar yazları bana bakarak kahvaltı yapıyor( arka apartman)
yok kızlar var bakıyolar falan iyide Big Grin adamlar var onlara kıl oluyorum Angry
beni kurtarın beşiktaş posterini silerken yırttı Sad

uğur dündar bas bizim evide bak temizlik gör...
başınızı ağrıttım annemi çok seviyorummm Smile
Ara
PCKoPaT
ALLah yardımCın oLSunBig Grin
Âh be.
Ara
AfrâsyâB
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ALLah yardımCın oLSunBig Grin
sağol çok zor durumlardayım yardımcı olun memetali beyyy :teytey:
Ara
PCKoPaT
:yikildim: :yikildim: AhhahaBig Grin
Âh be.
Ara
HIÇKIRIK
ya bayram temizliği var canım ne yapsın annene mecbur temizlik yapmaya
evet duvarlar silinir benim annemde siliyodaBig Grin
Ara
AfrâsyâB
HIÇKIRIK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya bayram temizliği var canım ne yapsın annene mecbur temizlik yapmaya
evet duvarlar silinir benim annemde siliyodaBig Grin

bayramdan bayrama olsa ne şikayet ediyim her gün :boo:boo:boo
Ara
HIÇKIRIK
yapma ya ozaman çok pisletiyosunuz baba oğul evei ondandırBig Grin
Ara
PCKoPaT
yhaw temiZLeSin i$te kadıncaaZBig Grin ne güZeLBig Grin

temiZLik imandandırCool Big GrinBig GrinBig Grin
Âh be.
Ara
AfrâsyâB
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yhaw temiZLeSin i$te kadıncaaZBig Grin ne güZeLBig Grin

temiZLik imandandırCool Big GrinBig GrinBig Grin

tabiki imandan bişey diyemem ama
ya yeter yeter 19 yıldır gözetleniyorum ayakkabılarım renk atıyor madalyalarım isyan etti emin ol sende olsan isyan etmeye başlarsın :teytey::teytey:
Ara
CaNaT
Allah yardımcın olsun ne diyelim o tül asma muhabbeti bizdede var ama olsun yaw napalım
erkeklerin kaderidir tül asmak o sana gülen adamlarda sana bakıca ya işte bizde böyleyiz
yalnız değiliz demek deyip kendilerini avutuyorlardır merak etme Big GrinBig GrinBig Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 12:24 AM