:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
temizlik hastası annelere son....
AfrâsyâB
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Allah yardımcın olsun ne diyelim o tül asma muhabbeti bizdede var ama olsun yaw napalım
erkeklerin kaderidir tül asmak o sana gülen adamlarda sana bakıca ya işte bizde böyleyiz
yalnız değiliz demek deyip kendilerini avutuyorlardır merak etme Big GrinBig GrinBig Grin
yok her pazar ben yatarken görüyo herifler beni yatakta sorun o sadece tül asam keşke Confusedirit:
Ara
CaNaT
Hea anladım e zaman kötü tabi olmuyor böle dikkat etmek lazın sıkı ört üzerini sen tamam mı Big Grin
Ara
AfrâsyâB
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hea anladım e zaman kötü tabi olmuyor böle dikkat etmek lazın sıkı ört üzerini sen tamam mı Big Grin

onu görmek her babayiğidin harcı değildir Confusedmiley14:Confusedmiley14:Confusedmiley14:Confusedmiley14:
Ara
BiRiciGim
:yikildim: allah yardimcin olsun:yikildim:
Ara
AfrâsyâB
66_Yozgat_Guzeli_66 Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim: allah yardimcin olsun:yikildim:
sağol herşeyim tertemiz valla tüm kıyafetlerim Confusedmiley14:Confusedmiley14:
Ara
_BarBie_
Ahh ahhh anlıorum senii Gökhan benim annemde ölee benide kendine benzettii Big Grin her yer çamaşır suyu olmadı yumuşatıcı kokuoo bende bıktımm valla kar yağıo annem cam silio yada bana laf atıoo camlarda kirlii dieBig Grin kar yağarken cam silmek ne demek bilio musuns Sad ben biliorumBig Grin Allah yardımcın olsun GökhanSmile
Ara
AfrâsyâB
_BaRbİe_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ahh ahhh anlıorum senii Gökhan benim annemde ölee benide kendine benzettii Big Grin her yer çamaşır suyu olmadı yumuşatıcı kokuoo bende bıktımm valla kar yağıo annem cam silio yada bana laf atıoo camlarda kirlii dieBig Grin kar yağarken cam silmek ne demek bilio musuns Sad ben biliorumBig Grin Allah yardımcın olsun GökhanSmile
amin canım amin sanada sabır versin :yikildim::yikildim:
Ara
_BarBie_
AMiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnBig Grinamiiiinnn bişii deil bende anneme benziorum gittikçeBig Grin dokunmayın bozulmasın kirlenmesin... Big Grin
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
TemizLik imandan Gelir Nie öle dion Gökhan Burda bize yakinacagina kadina yardim et biraz Big Grin
Ara
AfrâsyâB
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:TemizLik imandan Gelir Nie öle dion Gökhan Burda bize yakinacagina kadina yardim et biraz Big Grin
nerden biliyosun etmediğimi eşarbımı takarım alırım bezimi bende heryeri silerim :kop::kop: ederim tabiki kalbi var yormam anamı
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 06:51 AM