:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hiç Utanmadamı Yok Sende
Firari Fırtına
Eminim yokdur ...

Biraz keyfim kaçtı öylesine yani , kendime anlatamadım beni . Ben anlatmaya çalışdım ama o anlamadı belkide beni . O kim , kendim işte . Ben gibi gördüğüm ben gibi yaşadığım o işte , uzatmıyalım . Yani sen ...

Düşünebiliyormusun bu gün aynada uzun uzun kendime bakdım , aslında gücüm olsa bir tokatta atacakdım karşımda duran ben gibi bana . Beceremedim haliyle yani sayende düştüğüm duruma bak . Anlama anlama lütfen zahmet edip beni anlamaya çalışma . Söz bir Allah bir deyip sana bir daha anlatmamaya yemin ettim . Anlayışsız bir kimliğin varmış ne bileyim , kavun değilsinki anlayayaım . Hata etmişim bende , her insanın başına gelir diyorum kendimi rahatlatmaya çalışıyorum ama inan zoruma gitmeye başladı bu durum . Sen nede vicdansız bir sabuhaymışsın . Hatırlarmısın sana hep derdim , kurban olurum ben sana diye , yoo yoo sen bana kurban ol . Bunu hak eden sen değil , benmişim .

Karşımdaki aynanın içinde olan bende bir değişiklik vardı , sakalım beyazlamış valla , şimdi ne desem sana yeridir ama , yinede o cümleleri buraya yazmak doğru olmaz . İçimden ettim edeceğimi . Gülme lütfen , gülüpde beni daha kötü etme lütfen . Bari insan ol , adam ol da git lütfen .

Hiç sevgidemi yokdu yüreğinde , yada o sevgiyi gördünmü sen yüreğimde . Yolun açık olsun git güle güle .

Gülme ..........

Hiç Utanamadamı Yok Sende ...........

Sevg ...

Yazan : Firari Fırtına
Ara
blue_belial
Yuregıne saglık aga...
kımde ne oldugu, kımın ne oldugu belırsız...
Yorgun Yürek
Yüreğine sağlık Firari.....
Ara
Qetesh
Kavun değilki anlayasın ... Tşkler abi güzeldi ...

Üç şeyi doğru seç...

1-Eşini
2-İşini
3-Arkadaşlarını
Ara
asi_ve_mai
hep arsız bi tarafımız vardır zaten....
hep isteyen hiç vermeyen...

teşekkürler.....ellerin yüreğin dert görmesin...
Ara
TutkuM
Hiç sevgidemi yokdu yüreğinde , yada o sevgiyi gördünmü sen yüreğimde . Yolun açık olsun git güle güle .

teşekkürler güzeldi...
Ara
Firari Fırtına
Yüreklerinize sağlık ....

Sevg ...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  kes be yüreğim kes sende ! kraLiché^ 0 580 01-25-2009, Saat: 03:34 PM
Son Yorum: kraLiché^
  Hata Bende , Sende Değil ... Firari Fırtına 11 1,349 08-14-2008, Saat: 05:00 AM
Son Yorum: Firari Fırtına
  YüReÄžiM SeNDe KaLSıN... :: CiMCiMe :: 2 575 08-15-2007, Saat: 02:53 PM
Son Yorum: :: CiMCiMe ::
  :: SeNDe YoKSuN..BiLMiYoRSuN..Ne HaLDeYiM :: :: CiMCiMe :: 4 590 08-01-2007, Saat: 11:31 AM
Son Yorum: :: CiMCiMe ::
  Git sende.. Al?????m ben gidi?lere... in_love_girl 13 1,289 11-02-2006, Saat: 09:26 PM
Son Yorum: in_love_girl

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 12:07 AM