:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Git sende.. Al?????m ben gidi?lere...
in_love_girl
kopyaskelebegingunlugu1br7.jpg

Bitirdin neyim varsa, t?rl? t?rl? ac?larla
Bir kaderle bitmiyor, kavgam hala s?r?yor
Bilmedi?im her yolu denedim senden sonra
G?zel ne varsa seninle var
Gel d?n art?k, deli olma

Yok , ta??yamam bu y?k?
Yok , y?re?in sesi g?c?
?ld?recek inan bu inat ikimizi

Yana yak?la a?lad?m sana
Yana yak?la d?n diye bana
U?runa neler harcad?m can?m
Anlamad?n ya

Herg?n bi ?ncekinden daha eksik sensiz ..
Her sabah ge? do?uyor g?ne? yokLu?unda ..

Her 'seni sevmiyorum' deyi?ine cevap ikikere s?yL?yorum seni hala sevdi?imi.. Ve birincisi benim can?m? yak?yor,,ikincisi senin ?fkenLe yine bana geri geLiyor.. Anlams?z c?mlelerime anLams?z y?kLemLer koyuyorum sen yokken.. Her ?znede hayali biz var?z.. Her bizde iki sen. Ve bensiz koskocaman bi sevda iki santim uza??mda.. Ellerim korkuyor uzan?p almaya.. KaLd?rm?yor y?re?im sen'li bir depremi daha.. Y?k?ld? y?k?lacak zaten y?re?imdeki ?ss?z ?ehirLer,,t?kendi t?kenecek..

Y?zy?llar boyu s?ra gelen bu biti?i istedimki biz bozal?m.. ?stedimki deliler gibi sevelim.. ?stedimki ayr?lmas?n ellerimiz birbirinden.. ?stedimki.. sorry10.gif
?stedimki sev beni anLa,dinLe.. Neyse uzatmayal?m anlams?z c?mleleri. Sonu yok zaten biliyorum...

Ve hep beni terkedi?in geliyor akl?ma.. Farketmeden bo?al?yor ya?lar g?zlerimden. Tutam?yorum kendimi. Sus y?re?im ! diyorum i?imden ama ne fayda.. Susan susmu? ?oktan.. Susup gitmi? sessizce.. Arkas?na bile bakmadan hemde.. Geride b?rakt??? ?aresiz k???k k?z? bilmeden.. Bilmek istemeden..

Bil mavi'm.. Geride kalan hep seni bekliyecek hep o bildi?in yerde.. Ve her daim sana a??k y?re?ine senden ba?ka mavi girmeyecek. Senin y?re?inden ne k???k k?zlar ne mavi'ler ge?icek umursam?yorum..
Ben hep burday?m.. Radyoda bi ?ark? ''yana yak?la a?lad?m sana,yana yak?la d?n diye bana.. U?runa neler harcad?m can?m anlamad?n yaa '' diye... G?zlerim camda. Yeminler ediyorum yoklu?una.. Bekleyece?im diye.. Her damlada biraz daha karar?yor i?im. Ve inand?klar?m umud ettiklerim oluveriyor.. Biliyorum gelecek,gelmesi gerek.. Kendimi avutuyorum farketmeden..

Her ya?murtanesi ?ahit olsun yeminlerime.. Senden ba?kas? girmeyecek bu y?re?e.. Ve benden ba?kas?da benim kadar sahip ??kamayacak senin y?re?ine.. Git mavi'm.. Gittin zaten.. D?neceksin biliyorum.. Hi?bi f?rt?na s?cak olmayacak.. Hepsi buz gibi,,hepsi seni so?utacak..
Git mavi'm.. Ben al?????m gitmelere.. Ve her gidi?le beraber gelen sessiz ?l?mlere...

---ayLin biLgin--
Ara
AdAmIn1i
Tşkler KArdeşim Eline Yüreğine Sağlık
Ara
in_love_girl
saoL abicm..
Ara
w00w
Gene döktürmüş bu Smile Teşekkürler bu güzel paylaşımın için...
Ara
AdAmIn1i
Döktürür Benim KArdeşim Smile
Ara
MasaL_perisi
Confusedmiley19: Supersin arkada??m...Confusedmiley19:

Anlad?m beni a?latmak i?in yazd?n bunu
Al i?te a?l?yorum...Confusedmiley19:
..........................................
Te?ek?rler ve devam diyorum...Y?re?ine sa?l?k...Confusedmiley20:
Ara
in_love_girl
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Gene d?kt?rm?? bu Smile Te?ekk?rler bu g?zel payla??m?n i?in...

t?kLer cnm okuyan g?zLerine saqL?k...

abi Confusedmiley9: Confusedmiley16:

masaL perisi/.. cnm amacm seni a?Latmak de?iLdi ya.. a?Lama sen hi?bi?eye deymez. Wink okuyan g?sLerine saqL?k..
Ara
?isem
Confusedmiley31: g?zel eline sa?l?k
Ara
YARGIÇ
Gitmeler her anlamda hüzünlüdür değilmi?Gidene dur demek istersin aslında bir nokta boğazına düğümlenir birşeyler.Ne git dersin ne kal.Zaten o da seni anlamazki.Kimi zaman susmak cevaptır derler herşeye.Böyle bir durumda ise susmak çaresizlik.Ne olursa olsun konu yinede konuşmalı anlatabilmeli....
Çok güzeldi.Gerçekten bunları yazdığını bilmek ayrı bir keyif benim için okurken teşekkür ederim....
Ara
ROSE
teşekkürlerr canım yüreğine sağlık buram buram hüzün kaynıyor...derinden atılan çığlıkların sesi bi gün duyulsa keşke...gitmeler kalmasa hiç bizlere....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  kes be yüreğim kes sende ! kraLiché^ 0 573 01-25-2009, Saat: 03:34 PM
Son Yorum: kraLiché^
  Hata Bende , Sende Değil ... Firari Fırtına 11 1,339 08-14-2008, Saat: 05:00 AM
Son Yorum: Firari Fırtına
  Hiç Utanmadamı Yok Sende Firari Fırtına 6 710 12-21-2007, Saat: 11:32 PM
Son Yorum: Firari Fırtına
  YüReÄžiM SeNDe KaLSıN... :: CiMCiMe :: 2 572 08-15-2007, Saat: 02:53 PM
Son Yorum: :: CiMCiMe ::
  :: SeNDe YoKSuN..BiLMiYoRSuN..Ne HaLDeYiM :: :: CiMCiMe :: 4 585 08-01-2007, Saat: 11:31 AM
Son Yorum: :: CiMCiMe ::

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 11:48 PM