:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Olmeden önce Intihar Mektubu Okunmasi Rica Olunur
RIFATBENAY
OKUNMASI RİCA OLUNUR

bir qun ısıkları söndurup ayın ısıqı altında qözum yaslı bu satırları dolduracaqım aklımın ucundan qecmezdi hayatta bir tek dostum wardı birde sewdiqim olsun dedim rıfat olmadı olmadı sen bilirsin Yalnızlıqımı sen bilirsin acılarımı we bu ömru bu satırlarda noktaladıqımı
ardımdan kimse aqlamaz
Yok olan umutlar bana yarın olmaz
karanlıqıın yuzu qururu tasıyamaz
tıpkı kalplerde barınan sewqi qibi
ayrılıqı huklum qiymiş bu yürek
unutmak için sanma yenıden sewmek qerek
ben ödedim bedelini acı çekerek
noktalıyorum sana hayata we sana elweda diyerek

hayatımı bir hiç ugruna deqil bir sewqi ugruna harcıyorum ... sana canım kanım kardesim diyorum sunu unuTma : sen kendini dusunmessen kimse seni dusunmes olduqum an 40'dan sonrası sana örnek olsun beni ararsan hatıralarda bulursun elveda dostum...

NOT : BAYRAM GUNU KAFASINA KURSUNU BİR KIZ UGRUNA SIKAN YAKIN ARKADASIMIN TOPRAGA GİRDİRECEK KADAR KENDİNE BAGLAYAN SONRA ZİNCİRLERİ KIRIP KENDİNDEN VE DUNYADAN CEKİP GİTMESİNE YOL AÇAN BU KIZIN ŞİMDİ DISARIDA BASKASINLA GEZMESİ HEM İÇİMİ HEMDE ARKADASIMIN KEMİKLERİNİ SİZLATIYOR Confused
SEWGİYİ ÖNEMSEMEZDİ
DAHA ÖNCE KİMSEYİ
BÖLE SEWMEDİ
ASK ADRES SORMAZKEN MEZARINI SUSLEDİ
CeYDa HaNDe KeSiM
:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(

[YT]MuuKRUw34io[/YT]
Ara
RIFATBENAY
eee zaman pperisi unutmak için zaman mı yoksa namludaki kursun mu daha hızlı anlat bakalım :S
CeYDa HaNDe KeSiM
unutmak diye bir duyguyu ben asla barındırmadım içimde hayatıma kim ne şekilde girdiyse her zaman içimde yaşatırım zaman denilen şey sadece acıların bazen körelmesine bazen ise tam tersi filizlenmesine neden olabiliyor ne yazık ki körelmeyen taraf Sad nefesimizin yok olmasına neden oluyor oysa ki ne yazık bır hayat bin hayat gibidir gözümde hele ki sevdiğimse ben hiç mi son vermeyi düşünmedim hiç mi kıymak istemedim canıma evet o derin uçurumla karşılaştım ama benim duygularım körelen taraf oldu ve şimdi hayattayım....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  senden önce;;; Asi_Prens_23 3 419 04-10-2022, Saat: 05:53 PM
Son Yorum: wildfang
  Geceden Sonra Güneşten Önce Bir yer... ÇiLeK 3 325 04-10-2022, Saat: 04:15 AM
  B?lg?sayara A?k Mektubu Yazdirin. TARIK 4 411 04-07-2022, Saat: 02:05 AM
  Önce Rüzgarım Sonra Güneşim oL... Yorgun Yürek 5 767 10-21-2015, Saat: 09:35 AM
Son Yorum: Beyaz
  Seni İntihar Ettim ZencefiL 2 603 06-05-2012, Saat: 09:48 AM
Son Yorum: ZencefiL

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 10:00 AM