:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lincoln'e Vatandaşlik Teklifi!
EndLess
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kaleyede Adem geçerTongueEn azından mahalle takımlarına yenilirsekte kimse gocunmaz...

defansta manyaks canat creature gecelerın efendısı

ortasahayı tek basıma kapladım Big GrinBig Grin

forvette yargıc

ask sehıdı Big GrinBig GrinBig Grin:yikildim:

bız bu kadroyla bırak gruptan vıkmayı dunya kupasını bıel alırız be:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
YARGIÇ
Teknik direktörde Leader TolgaBig Grin Kanatlarada iki kişiTongue PcKo yuda hakemlerin başına bela ederiz kesin kupa bizimBig Grin
Ara
CaNaT
ya benim defans oyuncusu olduğumuda nerde nbildin la bravo
defansın ortsını bana bırakın Smile top geçer adam geçmez Smile
Ara
EndLess
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Teknik direktörde Leader TolgaBig Grin Kanatlarada iki kişiTongue PcKo yuda hakemlerin başına bela ederiz kesin kupa bizimBig Grin

abı bıze kartal dıyolar bızım kanatlarımız tasır evel Allah :yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
CaNaT
umarım rakip futbolcularda top futbolcu yoktur Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
EndLess
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:umarım rakip futbolcularda top futbolcu yoktur Big GrinBig GrinBig Grin

neden öle dedın abı ahyırdır ılıgını onlarmı cekıyo :yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
Qetesh
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kaleyede Adem geçerTongueEn azından mahalle takımlarına yenilirsekte kimse gocunmaz...

Hemen kaleye salladın benim gibi bir futbolcuyu oldumu şimdi be abiTongue
Ara
Qetesh
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Teknik direktörde Leader TolgaBig Grin Kanatlarada iki kişiTongue PcKo yuda hakemlerin başına bela ederiz kesin kupa bizimBig Grin

Pckoyu hakemlerin başına verirsek kupayı alacağımızdan şüphem yokBig Grin
Ara
CaNaT
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:neden öle dedın abı ahyırdır ılıgını onlarmı cekıyo :yikildim::yikildim::yikildim:

üsteki cevabıma bakmadın mı top geçer adam geçmez dedik Big GrinBig Grin
Ara
YARGIÇ
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hemen kaleye salladın benim gibi bir futbolcuyu oldumu şimdi be abiTongue

Yok ondan değilBig GrinSeni başka yere alırsak ya Kartal la ya Tanjuyla kavga edersinizTongueYada sohbet edersiniz maç giderBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  CimBom'a Lincoln müjdesi monita 1 428 10-07-2007, Saat: 12:37 AM
Son Yorum: ask_sehidi
  Lincoln ve Hakan Şükür kadroda yok !!!! ask_sehidi 20 973 09-30-2007, Saat: 07:11 PM
Son Yorum: monita
  Hasan Şaş güldürdü, Lincoln şaşırttı! Ñ•qρα кJмя 11 664 09-11-2007, Saat: 10:57 PM
Son Yorum: monita

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 06:57 PM