:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lincoln'e Vatandaşlik Teklifi!
ѕqρα кJмя
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:abı ayzık yaaa harbı ayzık

ben sol kanadım daa volkan yaman varken bven nıye vedersonu oynatayım volkandan dahammı ıyı vedersoon

yada koraydan serdar kurtulustan daha mı ıyı aurelıo

yada bı hamıt altıntoptan daha mı ıyı lıncol :S:S: bu bellkı bıraz fazla kactı ama ben karsıyım abı

benım kırmızı beyaz bayragımın altında bı hac takanın oynaması benı uzuuyo :S:S:S

Aurelio hepsinden iyi.
Ara
22*kaka
' Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Aurelio hepsinden iyi.

Bencedee

aurelio.jpg
Ara
EndLess
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Aurelio hepsinden iyi.

olabılrı ben genelleme yapmıstım SmileSmileSmileSmile

benım ıcın yabancı yabancıdır devsırme hıc bı ınsanı turk kanı tasımıyosa turk olarak görmem SmileSmileSmileSmile
Ara
ask_sehidi
yha bırakın yha futboldan dana ii önemlı şeyler var
Ara
Qetesh
Alıntı:Aurelio hepsinden iyi.

Eğer yakıştırıyorsanız o formayı ona lafım yok. Ben yakıştıramıyorum. Sırf iyi top oynuyor diye milli takıma alınması saçma...
Ara
YARGIÇ
Bende milli takımda oynamak istiyorum en azından ortasahadakilerden daha iyi oynarım...Hem vatandaşlık değişikliğinede ihtiyacım yokSmile
Ara
EndLess
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bende milli takımda oynamak istiyorum en azından ortasahadakilerden daha iyi oynarım...Hem vatandaşlık değişikliğinede ihtiyacım yokSmile

ıste budur abıcım Confusedmiley17:Confusedmiley17: abı ben oynarım en azından tuncaydan daha ıyı top surerım emreden daha ıyı top sakalrım gökdenzıdende daha ıyı orta yapıyorum Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17: aurelıodanda ıyı sut cekerım

aha tek basıma mıllı takım oldum bıel Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
Qetesh
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ıste budur abıcım Confusedmiley17:Confusedmiley17: abı ben oynarım en azından tuncaydan daha ıyı top surerım emreden daha ıyı top sakalrım gökdenzıdende daha ıyı orta yapıyorum Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17: aurelıodanda ıyı sut cekerım

aha tek basıma mıllı takım oldum bıel Big GrinBig GrinBig Grin

Ufak atta civcivler yesinBig Grin
Ara
EndLess
olm yalandan kım olmus Big GrinBig Grin

ama harbıden ıyı top oynardım sakatlanmadan önce sonra möalum bı daha oynayamıyorum SadSad:
Ara
YARGIÇ
Kaleyede Adem geçerTongueEn azından mahalle takımlarına yenilirsekte kimse gocunmaz...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  CimBom'a Lincoln müjdesi monita 1 428 10-07-2007, Saat: 12:37 AM
Son Yorum: ask_sehidi
  Lincoln ve Hakan Şükür kadroda yok !!!! ask_sehidi 20 973 09-30-2007, Saat: 07:11 PM
Son Yorum: monita
  Hasan Şaş güldürdü, Lincoln şaşırttı! Ñ•qρα кJмя 11 664 09-11-2007, Saat: 10:57 PM
Son Yorum: monita

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 08:06 AM