:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
uyuz oluyom küçükken...
YARGIÇ
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Abowwwwwwww delurmus olmalısun bu yasta gökhanın kucukkken yaptıklarını yaparsan bı daha ınsan ıcıne cıkmassınBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

sımdı konusmama hakkını kullanabılırsın ama bu sölemedıkelrınde ılerıde karsına yol su elektırık olarak dönecektırBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin:Big Grin:

AhahahahahaBig GrinBig GrinBig GrinKorkma yavrucumBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Belediye başkanımı olcamBig GrinBig Grinyol su elektrikBig Grinkaç para kazancam oda önemliBig GrinHadi işime dönüyorum ben Big GrinCevap hakkı doğacak cümleler kurmaBig Grinrahat duramamBig Grinİşlerim kalır sonraBig Grin
Ara
BiRiciGim
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Zaten çok ciddi bi açıklama getirdim konuya yoruma ne gerekBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

yaa ben sakasina demistimmmBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
AfrâsyâB
şimdi istesinler göstermezsem adam değilim Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
oğlun büyün bakim kendi gösterir Big Grin
Ara
riukeen
yarıldım Big Grin
Ara
BiRiciGim
Yok Benim Oglum Yapmaz Öyle Seyler AkilidirBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
AfrâsyâB
66_Yozgat_Guzeli_66 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yok Benim Oglum Yapmaz Öyle Seyler AkilidirBig GrinBig GrinBig Grin

heee ben salağım yaniiiii sağolll yaaaa bende severek istiyerek göstermiyodum
Ara
BiRiciGim
Sen Degil Ama Anlasilan Ailen.
Ara
AfrâsyâB
aileme salakmı diyosun nediyosun sen yaaaa iyice saçmalamaya başladın AngryAngry
Ara
BiRiciGim
Sachmalama gökhan ya ben senin ailene yorum bile yapmadim sen kendin yazdin kendin kizdin ben istiyerek göstermiyodum ben buna yorum yaptim sende yanii ya beni tanimiyormus gibi allahimmm ya herseyi yanlis anlamak zorundamisin sen ya!!!
Ara
AfrâsyâB
bu konuyu kilitleyin ya
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  iş yerindekilerine uyuz oluyorum:) €stapitipiti 11 857 04-13-2022, Saat: 05:18 AM
Son Yorum: wildfang
  Vatanımız için canını feda eden şehitlerimize duyarsız olan gençliğe UYUZ oluyorum PaPaTYa_PReNSeS 6 569 04-12-2022, Saat: 12:08 AM
  Adimin Kullanilmasina çok çok Uyuz Oluyorum senem albayrak 9 745 04-08-2022, Saat: 02:48 PM
  hem gıcık, hem uyuz, hemde deli oluyorum... gaye sultan 5 886 04-07-2022, Saat: 01:03 AM
  ya bak giderayak uyuz oldum bilgeis 4 649 04-06-2022, Saat: 09:54 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 04:06 PM