:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
uyuz oluyom küçükken...
AfrâsyâB
Evet küçükken aç oğlum göster amcalara ne göstercem ulayn yok mu onların ben bundan çok çektim buradan yetkililere sesleniyorum yasaklansın bu ben izmitin çarşısında açık geziyodum babam esnaftı çarşıda her dükkanda açıyolardı çok utanıyodum Sad piskolojikman bişmiş durumdayım hala bazen rüyamda görüyom lütfen çocukları bunalıma itmeyin sonra hepsi benim gibi olacak uyuz oluyom buna :yikildim:

(acı ama gerçek bunlar) Sad
Ara
CaNaT
büyüyünce unutursunda demişlerdir sana ama hala unutamamışsın
inan tek değilsin bu bütün erkek çocukların kaderi Big GrinBig Grin
bak ben sana tekrar diyorum büyüyünce unutursun Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
AfrâsyâB
abi kaç yaşında unutuluyo sen kaç yaşında unuttun Big Grin abi ufakken açık gezdiğim yerde şimdi eşşek kadar oldum geziyom utanıyom bi esnafta bağırarak biz bunu şeyine bakıyoduk ufakken derse sence ne olur o kadar millet dönüp bakıyo SadSad Smile
Ara
CaNaT
oda senin şanssızlığın biz en azında sokak ortasında teşhir etmedik Big GrinBig GrinBig Grin
unutmak mümkün değil daha az hatırlarsın Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
AfrâsyâB
yok abi be güzel anılardı Big Grin seviyom hatırlayıp gülüyom
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinTongue
Ara
BiRiciGim
:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:Haha Allah Gökhan Ne Deyim Ben Sana Cok Güldüm Buna:yikildim::yikildim::yikildim:Hayatimda Bu Kadar Gülmemistim:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim: Artik Bi Daha Yapamicaklarina Göre Üzülme....
:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
AfrâsyâB
66_Yozgat_Guzeli_66 Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:Haha Allah Gökhan Ne Deyim Ben Sana Cok Güldüm Buna:yikildim::yikildim::yikildim:Hayatimda Bu Kadar Gülmemistim:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim: Artik Bi Daha Yapamicaklarina Göre Üzülme....
:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

çok güldün demek iyi seninde oğlun var Big Grin
Ara
YARGIÇ
AhahahahahaBig GrinBig GrinAmcalar yiyosa şimdide baksınBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
EndLess
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:AhahahahahaBig GrinBig GrinAmcalar yiyosa şimdide baksınBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin:yikildim::yikildim::yikildim:

:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

abı sende az dıgılsın varya :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
BiRiciGim
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çok güldün demek iyi seninde oğlun var Big Grin

:yikildim oglum varda ben onu öyle her yere göstermem ki ondan sana güldüm isteBig GrinBig GrinBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  iş yerindekilerine uyuz oluyorum:) €stapitipiti 11 857 04-13-2022, Saat: 05:18 AM
Son Yorum: wildfang
  Vatanımız için canını feda eden şehitlerimize duyarsız olan gençliğe UYUZ oluyorum PaPaTYa_PReNSeS 6 569 04-12-2022, Saat: 12:08 AM
  Adimin Kullanilmasina çok çok Uyuz Oluyorum senem albayrak 9 745 04-08-2022, Saat: 02:48 PM
  hem gıcık, hem uyuz, hemde deli oluyorum... gaye sultan 5 886 04-07-2022, Saat: 01:03 AM
  ya bak giderayak uyuz oldum bilgeis 4 648 04-06-2022, Saat: 09:54 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 02:51 AM