:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
uyuz oluyom küçükken...
BiRiciGim
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:AhahahahahaBig GrinBig GrinAmcalar yiyosa şimdide baksınBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin:yikildim::yikildim::yikildim:

:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:Yorumsuz:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
YARGIÇ
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

abı sende az dıgılsın varya :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

Farkındayım bu aralar çok oluyorumBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
YARGIÇ
66_Yozgat_Guzeli_66 Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:Yorumsuz:yikildim::yikildim::yikildim:

Zaten çok ciddi bi açıklama getirdim konuya yoruma ne gerekBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
EndLess
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Farkındayım bu aralar çok oluyorumBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Bu gun her zamankınden dahada enerjıksın hayırdır Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin yolda paramı buldun Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
YARGIÇ
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bu gun her zamankınden dahada enerjıksın hayırdır Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin yolda paramı buldun Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Adab ı muhaşeret kurallarını ihlal etmek istemiyorumBig GrinBig GrinBig Grinbana +18 yorum yaptırma yavrucumBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
EndLess
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Adab ı muhaşeret kurallarını ihlal etmek istemiyorumBig GrinBig GrinBig Grinbana +18 yorum yaptırma yavrucumBig GrinBig GrinBig Grin

tamam abı sen bellı bısey buldun yolda ortak olurum dıye sölemıyon Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin:
Ara
YARGIÇ
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tamam abı sen bellı bısey buldun yolda ortak olurum dıye sölemıyon Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin:

Sana iyilik yapıyorum anlamıyosun dana Allah tan belanımı istiyonBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinKardeşim en fazla bulacağım dolmuşta ters bi şoföre denk gelip papazı bulmaktırBig GrinBig Grin Onuda istiyosan yarısını değil bütün haliyle sana postalarımBig GrinBig Grin
Ara
EndLess
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sana iyilik yapıyorum anlamıyosun dana Allah tan belanımı istiyonBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinKardeşim en fazla bulacağım dolmuşta ters bi şoföre denk gelip papazı bulmaktırBig GrinBig Grin Onuda istiyosan yarısını değil bütün haliyle sana postalarımBig GrinBig Grin

:kiyamam::kiyamam::kiyamam::kiyamam::kiyamam::kiyamam: kıyamam yaa söforden korkuyosan yolla ben her gun denk gelıyom Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin: verıyom agzının payını surduruyom arabayı Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
YARGIÇ
Şöforden çok korkuyomBig GrinBig GrinAnlatamam hep Gökhanın küçükken başına gelenleri yapmak istiyom şoför amcayaBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinAllam ya illa söyletçen dimi açtırma benim arefelik ağzımıBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
EndLess
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Şöforden çok korkuyomBig GrinBig GrinAnlatamam hep Gökhanın küçükken başına gelenleri yapmak istiyom şoför amcayaBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinAllam ya illa söyletçen dimi açtırma benim arefelik ağzımıBig GrinBig GrinBig Grin

Abowwwwwwww delurmus olmalısun bu yasta gökhanın kucukkken yaptıklarını yaparsan bı daha ınsan ıcıne cıkmassınBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

sımdı konusmama hakkını kullanabılırsın ama bu sölemedıkelrınde ılerıde karsına yol su elektırık olarak dönecektırBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin:Big Grin:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  iş yerindekilerine uyuz oluyorum:) €stapitipiti 11 857 04-13-2022, Saat: 05:18 AM
Son Yorum: wildfang
  Vatanımız için canını feda eden şehitlerimize duyarsız olan gençliğe UYUZ oluyorum PaPaTYa_PReNSeS 6 569 04-12-2022, Saat: 12:08 AM
  Adimin Kullanilmasina çok çok Uyuz Oluyorum senem albayrak 9 745 04-08-2022, Saat: 02:48 PM
  hem gıcık, hem uyuz, hemde deli oluyorum... gaye sultan 5 886 04-07-2022, Saat: 01:03 AM
  ya bak giderayak uyuz oldum bilgeis 4 648 04-06-2022, Saat: 09:54 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 06:30 AM