:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arananlara uyuz oluyorum
rocker_nergiz
Antisos Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kim bilir siteden kaç kişi aranıyor ... WANTED bile işkence görüyor ne yapacağız bu durumda

şimdi telefonu çalan kaç insan vardır forumdan sen şimdi çok öcü çok öcü

uyuz değil buyuzzzzzzz yeeeeeeeeeeee Big Grin

aranalar cokkkkkkk antısoss yaaa:yikildim::yikildim:
Ara
Yorgun Yürek
rocker_nergiz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ya yeter ama arkadaslar ya lutfen surekli foto ekliyosunuz altinada su not tanismak isteyen arkadaslar warsa yazsinlar bu ne bole
burasi chat sitesimi?? cewab hayirr sevgilimi bulmak istiyosunuz gidin chat sitelerıne orda girin we istediginizle tanisin lutfen sitemizi
bole düşük şeylerle kirletmeyıın ya burası dostluk arkadaslık sıtesı temız saf arkadaslıklar war ama sureklı bunu yaparak napmaya çalısıyorsunuz?? bakın resım koyan arkadaslarımıza lafım yok koyun tanıyalım bırbırımızı ama bugun uye olmus bugunde resım koyuyor amacı belli olmuyormu bir izin werin zaman geçsin arkadaşları tanıyın ya eger bole arkadas aramaya dıye uye olup sıtemıze bı katkınız olmuyorsa o zaman kendı adıma ıstemıyorum bole uyelerı...
bosuna sıtmız kırletmeyın lutfen......arkadaslar hepinizin destegini bekliyorum.......
rocker_nergiz
NERGİZCİÄžİM CANIM BEN DE ŞİMDİ GÖRDÜM BENDE SENİN YANINDAYIM VE İYİKİ BU KONUYU AÇMIŞSIN CANIM TŞK EDERİM SANA
Ara
djseninim
arkandayımmm kusummm seviomm seni aferinn
Ara
adyge55
aynen katılıyorum nergizim sana iiki açtın böyle bi konu saol
Ara
rocker_nergiz
saolllun arkadaslar ama ınsallah bızı dıkkate alırlar
Ara
EndLess
nergısım yanındayım

ama bısey de ben eklım herkese uyus oluyorumm Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin öle arananlara felan dıgıl bı kac kısı dısında herkes hemde Big GrinBig GrinDBig GrinBig GrinBig Grin:
Ara
adyge55
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:nergısım yanındayım

ama bısey de ben eklım herkese uyus oluyorumm Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin öle arananlara felan dıgıl bı kac kısı dısında herkes hemde Big GrinBig GrinDBig GrinBig GrinBig Grin:

acaba bu herkesin içinde bende oluyormuyum Big Grin
Ara
EndLess
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:acaba bu herkesin içinde bende oluyormuyum Big Grin

yok bee abı senı sevmeyen surunsun Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
adyge55
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yok bee abı senı sevmeyen surunsun Big GrinBig GrinBig Grin

tşk ederimde sürünmesin bea sevende sevemeyende mesut mutlu bahtiyar olsun
Ara
EndLess
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tşk ederimde sürünmesin bea sevende sevemeyende mesut mutlu bahtiyar olsun

yok be abı surunsun yeredn kalkamasın mausunu kedı kapsın klavyesıne cay dokulsun surum surum surunsun ınsallah Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  iş yerindekilerine uyuz oluyorum:) €stapitipiti 11 903 04-13-2022, Saat: 05:18 AM
Son Yorum: wildfang
  Vatanımız için canını feda eden şehitlerimize duyarsız olan gençliğe UYUZ oluyorum PaPaTYa_PReNSeS 6 596 04-12-2022, Saat: 12:08 AM
  Adimin Kullanilmasina çok çok Uyuz Oluyorum senem albayrak 9 774 04-08-2022, Saat: 02:48 PM
  hem gıcık, hem uyuz, hemde deli oluyorum... gaye sultan 5 907 04-07-2022, Saat: 01:03 AM
  ya bak giderayak uyuz oldum bilgeis 4 673 04-06-2022, Saat: 09:54 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-22-2024, 03:49 PM