:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arananlara uyuz oluyorum
rocker_nergiz
Ya yeter ama arkadaslar ya lutfen surekli foto ekliyosunuz altinada su not tanismak isteyen arkadaslar warsa yazsinlar bu ne bole
burasi chat sitesimi?? cewab hayirr sevgilimi bulmak istiyosunuz gidin chat sitelerıne orda girin we istediginizle tanisin lutfen sitemizi
bole düşük şeylerle kirletmeyıın ya burası dostluk arkadaslık sıtesı temız saf arkadaslıklar war ama sureklı bunu yaparak napmaya çalısıyorsunuz?? bakın resım koyan arkadaslarımıza lafım yok koyun tanıyalım bırbırımızı ama bugun uye olmus bugunde resım koyuyor amacı belli olmuyormu bir izin werin zaman geçsin arkadaşları tanıyın ya eger bole arkadas aramaya dıye uye olup sıtemıze bı katkınız olmuyorsa o zaman kendı adıma ıstemıyorum bole uyelerı...
bosuna sıtmız kırletmeyın lutfen......arkadaslar hepinizin destegini bekliyorum.......
rocker_nergiz
Ara
_BarBie_
rocker_nergiz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ya yeter ama arkadaslar ya lutfen surekli foto ekliyosunuz altinada su not tanismak isteyen arkadaslar warsa yazsinlar bu ne bole
burasi chat sitesimi?? cewab hayirr sevgilimi bulmak istiyosunuz gidin chat sitelerıne orda girin we istediginizle tanisin lutfen sitemizi
bole düşük şeylerle kirletmeyıın ya burası dostluk arkadaslık sıtesı temız saf arkadaslıklar war ama sureklı bunu yaparak napmaya çalısıyorsunuz?? bakın resım koyan arkadaslarımıza lafım yok koyun tanıyalım bırbırımızı ama bugun uye olmus bugunde resım koyuyor amacı belli olmuyormu bir izin werin zaman geçsin arkadaşları tanıyın ya eger bole arkadas aramaya dıye uye olup sıtemıze bı katkınız olmuyorsa o zaman kendı adıma ıstemıyorum bole uyelerı...
bosuna sıtmız kırletmeyın lutfen......arkadaslar hepinizin destegini bekliyorum.......
rocker_nergiz

Katılıorum arkadaşımm bende karşılaşıorm son günlerde böle şeylerle ve pm atılıo daha ilk üye olduklarında evet arkadaşlar burası sıcak bi dost sitesi çöpçatan sitesi deildir ilgililere duyurulur..Wink
Ara
riukeen
Resim koymak kişiye özgü bir davranış onun amacını öğrenmeye ihtiyaç olduğunu sanmıyorum ilgilenmiyosanız konuyu bile açmazsınız..

Sizi rahatsız eden kişiler olursa kime gideceğinizi biliyorsunuz bu yüzden dert etmeyin..
Ara
AfrâsyâB
haklısın hemde çok
Ara
Qetesh
İyiki kız değilim. Aslında erkek olmakta kötü bee. Forumda bi kızla çıksan ona laf atsalar elin kolun bağlı durursunTongue... Yok arkadaş böyle dengesizlere taviz vermemek lazım...

Arkadaşlar eğer birisi öyle birşey yaparsa direk isim verin forumda hepberaber dışlayalım onu. Gerekeni hep birlikte yapalım.

Tşkler duyarlılığın için...
Ara
rocker_nergiz
Antisos Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Resim koymak kişiye özgü bir davranış onun amacını öğrenmeye ihtiyaç olduğunu sanmıyorum ilgilenmiyosanız konuyu bile açmazsınız..

Sizi rahatsız eden kişiler olursa kime gideceğinizi biliyorsunuz bu yüzden dert etmeyin..
antısos tabıı ozgurdur ama altına su not yazmasıı sınır edıyor benı tanısmak ıstyen arkadaslar warsa yazınlar bu noluyor:kizgin::kizgin:
Ara
rocker_nergiz
hepınızın destegı ıcın tesekkur ederım yanımda oldugunuz ıcınSmileSmileSmile
Ara
rocker_nergiz
ya bu kadarmı baska kımse desteklemıyormu benıSadSadSadSad
Ara
Melek06
katılıyorum nergizimSmileSmilebende uyus oluyorum:S
Ara
rocker_nergiz
Melek06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:katılıyorum nergizimSmileSmilebende uyus oluyorum:S
saol melegım benım destek ıcın SmileSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  iş yerindekilerine uyuz oluyorum:) €stapitipiti 11 857 04-13-2022, Saat: 05:18 AM
Son Yorum: wildfang
  Vatanımız için canını feda eden şehitlerimize duyarsız olan gençliğe UYUZ oluyorum PaPaTYa_PReNSeS 6 569 04-12-2022, Saat: 12:08 AM
  Adimin Kullanilmasina çok çok Uyuz Oluyorum senem albayrak 9 745 04-08-2022, Saat: 02:48 PM
  hem gıcık, hem uyuz, hemde deli oluyorum... gaye sultan 5 886 04-07-2022, Saat: 01:03 AM
  ya bak giderayak uyuz oldum bilgeis 4 648 04-06-2022, Saat: 09:54 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 06:20 AM