:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arananlara uyuz oluyorum
CReATuRE
Arkadaşlar bu konuda çok haklısınız...

Birincisi kimse gelipte forumumuzu kirletemez şimdiye dek böyle bir sorun olmadı ve bunan sonrada olmayacaktır...

Dediğiniz gibi adam girip üyelik alıyor resmini koyuyor ve kızlara özel msj atarak irtibata geçmek istiyor...

Sizlerin bu konuda yapacağı iki şey var...Birincisi o kişiye hiçbir şekilde cevap vermemek diğer ikincisi ise o kişiyi yasaklı listenize almaktır...Böylece o kişi sizinle bir daha hiçbirşekilde iletişim kuramayacaktır...

Yeni üyelere özel msj kısıtlaması şuan için düşünülen bir çözüm değildir...Herhangi bir konuda yardım istediği zaman yöneticiye Ulaşması ancak özel pm ile olabilir o an için...Bu nedenle bu bir çözüm olmadığı gibi dediklerim şimdilik bir çözüm yoludur...

Sizlerde bu tür olayları kafaya takmayın WinkWinkWinkWinkWink onlar tanışmak ister yada msn yollar , sizlerde en güzel cevabı dediğim şekilde verirsiniz canlarım WinkWinkWinkWinkWinkWinkWinkWinkWinkWink

SAYGILARIMLA...
GCLRNFNS
güselim bu ne şiddet bu celal yaa tamam sakin ol nergisimmm
bak hemen hemen herkes sana katılmış ve destek olmuş
sen üzülmee takma kafana bunu sen ve herkes dail çok iyi biliyor
ki böle bir olayı gerçkleştiren şahsın herkesçe saygınlık gösterilmemesini
istiyorumm niyetler bazen çok net bişekilde belirlenirr ben kendimce anlarımm
ve emin ol daha ilk andan itibaren bırak resme yorum yapmayı ben geldim bölümüne bile cvp yazma geregi duymuyorum oyüsden kendini kasma davanda çok haklısın katılıyorum sana ve diyorumki burada modlar tarafından konuşulan üyelere sölenen sözler ve uyarılar kulak arkası yapılmasın yani buranın sevgi arkadaşlık ve dostluk sitesi oldugunu sözde deil özdee oldugunu anlasınlarr duygusuz gerçektirrr ve tektirr bunu herkes bilsin ve hissetsinn nergisim sana tşk ederim duyarlılıgın için saol janımmm.......
Ara
rocker_nergiz
sevgili creature
we sevgılı atılla abım tesekkur ederım yanımda oldugunuz için çok saolll
tabbı kı duyarlı olurum her zaman cunku bende çok sevıyorum sıtemızı we bu sekılde chat gıbı olmasını ıstemıyorum
tekrar tekrar tesekkur ederım sizlere...Smile
Ara
rocker_nergiz
..........................................................................................................................
Ara
riukeen
beni arayan çok olur çok aranırım banada uyuz olun lütfen Big Grin
Ara
rocker_nergiz
tamam uyuzzzz oldum sana bundan sora dıkkatlı takıl Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin şaka haa ciddiye almaBig Grin
Ara
riukeen
Hey Saddam aranırkende uyuz oluyormuydunuz haaaaaaaaaa ? sen bana bunun cevabını ver Big Grin
Ara
rocker_nergiz
ya saddam bızım sıtedenmı antısos sende bunun cewabını wer bakımm??Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
riukeen
Kim bilir siteden kaç kişi aranıyor ... WANTED bile işkence görüyor ne yapacağız bu durumda

şimdi telefonu çalan kaç insan vardır forumdan sen şimdi çok öcü çok öcü

uyuz değil buyuzzzzzzz yeeeeeeeeeeee Big Grin
Ara
rocker_nergiz
ukalaBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  iş yerindekilerine uyuz oluyorum:) €stapitipiti 11 904 04-13-2022, Saat: 05:18 AM
Son Yorum: wildfang
  Vatanımız için canını feda eden şehitlerimize duyarsız olan gençliğe UYUZ oluyorum PaPaTYa_PReNSeS 6 596 04-12-2022, Saat: 12:08 AM
  Adimin Kullanilmasina çok çok Uyuz Oluyorum senem albayrak 9 774 04-08-2022, Saat: 02:48 PM
  hem gıcık, hem uyuz, hemde deli oluyorum... gaye sultan 5 907 04-07-2022, Saat: 01:03 AM
  ya bak giderayak uyuz oldum bilgeis 4 673 04-06-2022, Saat: 09:54 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-22-2024, 05:46 PM