:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arananlara uyuz oluyorum
rocker_nergiz
:kizgin::kizgin::kizgin::kizgin::kizgin::kizgin::kizgin::kizgin::kizgin::kizgin::kizgin::kizgin::kizgin::kizgin::kizgin::kizgin::kizgin::kizgin:
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Evet ama napicaksin umursamayacaksinki onlarda anlasin bu formun essas anlamini Wink onlar yazdikca ilgilenmeyeceksin haklarinda konusmayacaksin dikkate alinmadiklarini anlayinca yol alirlar heralde
Ara
rocker_nergiz
almazlar pembem zanettmiyorum ya o yuzden isyan bayragimi cektim yeter diyee
ya kiretiyolar sitemizi?(SadSad duyun sesimizi
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Evet burdan yetkilileler haykiriyoruz duyun sesimizi siemizi kirletmelerine izin vermeyin Tongue
Ara
rocker_nergiz
evetttt pembem evetttttttttttttttttttttttt
çektik isyan bayraklarımız hadi bakalımmm
Ara
aMyLee
cnm bnim bnde katılıorum sana
sadece resim ekLemek için üye oLuoLar bide pm atıp msn adresLerini vermeq için..

bide en sinir bozucu pm atıp tanışma ya nedersnn...msn adersimm bu ekLersn sevinirn feLan ...Angry deLi oLurumm ..iki güseL cümLEyLe ... nese yaa sinirELrim bosuLuo
Ara
rocker_nergiz
aMyLee Adlı Kullanıcıdan Alıntı:cnm bnim bnde katılıorum sana
sadece resim ekLemek için üye oLuoLar bide pm atıp msn adresLerini vermeq için..

bide en sinir bozucu pm atıp tanışma ya nedersnn...msn adersimm bu ekLersn sevinirn feLan ...Angry deLi oLurumm ..iki güseL cümLEyLe ... nese yaa sinirELrim bosuLuo
eet ıste kızdıgım olayda bu benım leylam
ya kırletıyolar gelıp ıkı resım eklıyor baskada bırsey yapmıyor ne konu eklıyor ne konusmalara katılıyor sevgılı aramak ıcın gelıyolar
eet bıde su pm lere bende sınır oluyoom her kısa pm atıyolar ya offff
ya ıste ole kızlarda war leylam ya ıkı cumleyle atlıyorlar sazan gıbı:kizgin::kizgin: gelde delı olma duyun sesımızı moderatorlerımız admınlerımız
bellı bı sure koyun ııce tanısınlar sıtemızı ole fotoraf koysunlar ya uye oluyor fotoraf koyuyor altunada not dusuyor tanısmak ısteyen arkadaslar yazısnlar ya bıraz agır olun ya allah askınıza:kizgin::kizgin:
Ara
AfrâsyâB
bende çektim isyan bayrağımı ayriyetten bana özenti diyen fenerli kardeşe statlarında dedikleri marşların kime ayit olduğunu sormak lazım (kimin özenti olduğu anlaşılır) SİTEMİZİ KİRLETMEYİN LAYN YOK TANIŞALIM FALAN ayıp ayıp tanışırsam ben tanışırım
Ara
rocker_nergiz
saol destek ıcın gokhan...........
Ara
ѕqρα кJмя
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bende çektim isyan bayrağımı ayriyetten bana özenti diyen fenerli kardeşe statlarında dedikleri marşların kime ayit olduğunu sormak lazım (kimin özenti olduğu anlaşılır) SİTEMİZİ KİRLETMEYİN LAYN YOK TANIŞALIM FALAN ayıp ayıp tanışırsam ben tanışırım

asdf Big Grin

ha biz caLıyok xD
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  iş yerindekilerine uyuz oluyorum:) €stapitipiti 11 857 04-13-2022, Saat: 05:18 AM
Son Yorum: wildfang
  Vatanımız için canını feda eden şehitlerimize duyarsız olan gençliğe UYUZ oluyorum PaPaTYa_PReNSeS 6 569 04-12-2022, Saat: 12:08 AM
  Adimin Kullanilmasina çok çok Uyuz Oluyorum senem albayrak 9 745 04-08-2022, Saat: 02:48 PM
  hem gıcık, hem uyuz, hemde deli oluyorum... gaye sultan 5 886 04-07-2022, Saat: 01:03 AM
  ya bak giderayak uyuz oldum bilgeis 4 648 04-06-2022, Saat: 09:54 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 04:24 AM