:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ip adresinizi gizleyin ??
mhanyaxx
soyle Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ip nin gizlenemez istedigin kadar dene ancak kendini kandırırsın programi yapandan hangı akla hızmet yapmıs bılınmez hıc bır ıse yaramaz bole programlar!!!!
fark yok kardeş yazılımlardan iyi anlarım
Ara
first
bencede bu tip işler komik yanii ..etkili şeyler deilll.bakın size bir örnekk:: adamın biri rapide kesin çözüm sınırsız dosya indirimi adı altında konu acmıss gitmiş rapid e koymuss rapid saklarmı o programı... bu ip gizleme de öyle birşeyy kimse ip nosu gizli bilgisayarın olmasını istemez sonra önüne geçilemez suçların ortaya cıkmasına sebep olunurr..
Ara
AdAmIn1i
ip gizleyemezsin gizlemekten kasıt ip değiştirmek
Ara
mhanyaxx
AdAmIn1i Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ip gizleyemezsin gizlemekten kasıt ip değiştirmek
saatte 1,500 tane ip adresi deişiyor Big Grin:yikildim:
Ara
soyle
mhanyaxx Adlı Kullanıcıdan Alıntı:fark yok kardeş yazılımlardan iyi anlarım

istersen bi karsilastiralim kim daha cok biliyor gorelim bole programlar ise yaramaz git istedigin yazılımcıya sor ok:$
Ara
korkusuz
teşekurler
Ara
mhanyaxx
soyle Adlı Kullanıcıdan Alıntı:istersen bi karsilastiralim kim daha cok biliyor gorelim bole programlar ise yaramaz git istedigin yazılımcıya sor ok:$
yaw birader bak sen anlamak mı istemiyon anmalıyormusun yoksa :?
ben sana diyorumki bulabilirler elbet sen gidipte polislerin asker gibi devlet yerlerine gidersen sap gibi kalırsın!!!
Ara
soyle
ona bile gerek yok her sitede gorunur rapidsharede bile gizleyemessin eskiler bilir sadece bir komut yazdigin zaman ip in degisir eski konularima bak gorursun ama bole programlar ise yaramaz ayrıca modeme feci sekilde zarar verioyor dene gor eskilere de sor bilgisayar konusunda ne kadar anladigimi oke ben anliyorum dedini ama bana bu programı savunmu en dusuk sitede bile ip adresin gorunur asla gizlemez!!!!1
Ara
mhanyaxx
iyi denetirim sana görebiliyormu lar.. ++ bi programdaha var saate 20 defa ip adresi deişiyor bunlar daha yalan....
Ara
mhanyaxx
neyse salla konu dağılmasın...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İnternette IP adresinizi gizleyerek sörf yapın. mhanyaxx 3 746 10-07-2007, Saat: 02:17 PM
Son Yorum: mhanyaxx

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 09:14 AM