:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ip adresinizi gizleyin ??
mhanyaxx
İnternette gizliliğinizden şüphe duyuyor musunuz? IP adresinizi gizlemek ister misiniz?
En yeni sürümü Hide IP Platinum 2.6 ile kişisel gizliliğinizi saklamak kolay ve basit. Hide IP Platinum, sizin için kullanışlı proxy sunucusu bulur. Dolayısıyla artık herhangi güvenlik endişesi yaşamanıza gerek kalmaz.

BEDAVA İNDİR DUYGUSUZ.Com FARKıyla

rep wermek zor gelmez inşallah :yikildim:
Ara
Firari Fırtına
Peki amaç ne burda ?

Gizlenmek yani , neden kime ??

Sevg ...
Ara
mhanyaxx
amacı çok lazım onlanlar bilir.
Ara
Firari Fırtına
Hımmm .. Yani bizlik değil sanırım ...

Yinede paylaşım için teşekkür ederim ..

Sevg ...
Ara
:: CiMCiMe ::
İşime çok yarıyacak valla teşekkürler..
Ara
mhanyaxx
teşekkür ederim ikinizede. sağolun
Ara
soyle
dostum bunlar fake program hic bir ise yaramaz bunca senelik internet ve bilgisayar denememi gore soluyorum ip aynen senin ev telefonun gibidir ornek sana

192.165.44.23 bu senin ipdin bu programlar ise benzerleri yani icinde bulundurdugu binlerce ip yi gosteriyor bunun yerine bi nevi yonlerdime gibi ama senin genede ip nin gorunuyor ve belli oluyor cok basit bilirsen sakın buna guvenip ip gizledim zannedip yasal olmayan seylere bulasma ben bulastim bak telekom yasak koydu 8 aydır eskısı gibi artık nete giremiom.. benden tavsıye oKE?
Ara
djseninim
saol canımm paylaşım için
Ara
mhanyaxx
soyle Adlı Kullanıcıdan Alıntı:dostum bunlar fake program hic bir ise yaramaz bunca senelik internet ve bilgisayar denememi gore soluyorum ip aynen senin ev telefonun gibidir ornek sana

192.165.44.23 bu senin ipdin bu programlar ise benzerleri yani icinde bulundurdugu binlerce ip yi gosteriyor bunun yerine bi nevi yonlerdime gibi ama senin genede ip nin gorunuyor ve belli oluyor cok basit bilirsen sakın buna guvenip ip gizledim zannedip yasal olmayan seylere bulasma ben bulastim bak telekom yasak koydu 8 aydır eskısı gibi artık nete giremiom.. benden tavsıye oKE?
arkadaşım öle polis gibi yerler bulur tabi sen ne bulaşıyorsun onlara Big Grin ama site gibi yerler bulamazla eğer heryerde saklıcak olsaydı bu program yasaklanırdı zaten bilmem anladınmı
Ara
soyle
ip nin gizlenemez istedigin kadar dene ancak kendini kandırırsın programi yapandan hangı akla hızmet yapmıs bılınmez hıc bır ıse yaramaz bole programlar!!!!
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İnternette IP adresinizi gizleyerek sörf yapın. mhanyaxx 3 746 10-07-2007, Saat: 02:17 PM
Son Yorum: mhanyaxx

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 05:12 AM