:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yuvası Belirsiz Garip Kuş Gibi
Firari Fırtına
Yuvası Belirsiz Garip Kuş Gibi .....

Ömürdür yaşıyoruz
Neye göre
Hangi kanuna
Hangi kitaba göre

Öylesine yaşamakda denmez ki buna , bari şu garip olan gönlüm bir murada ersin . O bunları hakeden değildir aslında , gönlün ne suçu olabilirki . Ömür işte , iyi kötü gelen geçen hep o , ya bizler , ya ben . Ben neyim orasıda karışık .

Varlığımızla yokluğumuz arasında kalan en ince çizginin bile bir anlamının olmadığı şu yaşamda , neye istinaden , neye amaç güderek , hangi yol da yürüyeceğiz . Birileri nede olsa o yolun adını koymuş , bizler ise kuzu kuzu ilerliyoruz , ama neye bilinmez . Yuvamız yok , bahtımız yok , andımız yok gibi . Yuvası belirsiz garip kuşlar misali ömür dediğimiz şey , kendi buhranımız içeirisnde öylece sessiz sessiz geçiyor . Yuva mı istedik ki , hayır . Huzur dedik , sağlık dedik . Olmadı boşa yorulma .

Bir oyun alemidir bu ömür . Game ower olana kadar oynayalım ama şahsım adına bu oyunda ben artık çıkmak iatiyorum . Kuralları bana göre değil , nizamları bana göre değil . Uçup gitmek istiyorum ....

Yuvası belli olmayan garip bir kuş gibi , taa ki kanatları yorulana kadar . Elbet bir avcıya rastlar , bu oyundan da çıkarım ...

Sevg ...

Yazan : Firari Fırtına

..
Ara
PCKoPaT
Yuvası belli olmayan garip bir kuş gibi , taa ki kanatları yorulana kadar . Elbet bir avcıya rastlar , bu oyundan da çıkarım ...

owff ߀a Sad Cok güSeL yaZmı$Sın aßi :tolga: SaoL.. Cool
Âh be.
Ara
Firari Fırtına
Sende sağol güzel kardeşim ....

Sevg ...
Ara
YARGIÇ
Aslında bizler hep nedenlerin içinde gizli olan cevapları bulabilmek için çabalıyoruz lakin neden sorusu sanki insan doğarken kafasına çivilenmiş gibi ölene kadar hayatının bir parçası gibi ayrılmıyor...
Belkide neden sorusunu en çok sorup bu soruya cevap arayanlar en uzun yaşayanlardır yada tam tersi...
Teşekkürler Fırtına...
Ara
Firari Fırtına
Yüreğine sağlık güzel kardeşim ....

Sevg ...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  kor gibi yakar bilgeis 2 513 04-06-2022, Saat: 05:02 AM
Son Yorum: wildfang
  Yaşamak bir anlık fotoğraf makinesinin deklanşörü gibi drfoxmoonfruit 2 739 12-23-2008, Saat: 11:44 PM
Son Yorum: rocker_nergiz
  Hayellerin Umutsuzluğu Gibi Firari Fırtına 4 800 08-06-2008, Saat: 03:39 AM
Son Yorum: Firari Fırtına
  Tıpkı Eski Günlerdeki Gibi... YARGIÇ 2 617 05-09-2007, Saat: 04:33 PM
Son Yorum: Firari Fırtına

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 10:28 AM