:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tıpkı Eski Günlerdeki Gibi...
YARGIÇ
Saat sabahın dokuzu dükkanı açıp temizliği bitirmiş bir halde forumu kontrol için bilgisayar başına geçtim.Forumda kimler çevrimiçi linkini tıkladığımda suratımda ilginç bir ifade beliriyor çevrimiçi bir ben varım birde başka bir arkadaşımız.Şimdi herkese garip gelebilir bunun ilginçliği nerede diye ,foruma ilk üye olduğum zamanlar geldi aklıma bilgisayar başına geçip saat 8:30-9:00 civarı foruma baktığımda da benden başka belki bir kişi olurdu belkide tek başıma olurdum.Tatlı bir anı olarak gülümsetti beni herşey olabiliyor ilginç bir döngü var bir ara çok fazlalaşıyoruz bir ara azalıyoruz sürekli yenilikler değişiklikler oluyor ama değişmeyen tek bir gerçek var oda duygusuzun farklı ve güzel oluşu.Dikkat ettimde forumda cidden hayatımın önemli parçalarından biri oluvermiş forumdan öte içinde bulduklarım ve yaşanan iyi yada kötü bir sürü şey belki çok az kişi bilir belkide çok fazla kişi foruma kaydoluş hikayemi ve sonrasında yaşananları.Kişiler sürekli değişebilir hepimiz çekip gidebiliriz birgün ama duygusuz hep o duygulu halleri ile sabit ve kalıcı.Bu sabah gülümsememde en büyük pay senindi teşekkürler Tolga...
Ara
MasaL_perisi
Sen Tolgaya teşekür et...Smilebende sana teşekür ediyorum
Uzun zamandan sonra bu bölümü hatırlayıp gelip bir şeyler yazdın için. Geçmişe dönüş olsa da güzel...Onemli olan nerden ve nasıl gelindiğini unutmamak...

Teşekürler Yargıç...Smile
Ara
Firari Fırtına
Yargıç Efendi ...

Hayat gibidir bi bakıma forum . Bazen dillere destan çoğunluklar , bazende sessizlikler hakim olur . Lakin çokluklarda sessizlikleri yaşadığımızda olmuşdur . Sessizliklerdede çoklukları . Bu ne demek ? Hımm Bu Mutluyuz demek . Çünkü her ne olursa olsun duygusuz ve camiası bir ayrıcalıkdır . Bu bir daha pekiştirildi böylece . Daha ne isteriz . Sanal ama gerçeğe yakın sevgiler ve paylaşımlar yeter bizlere . Bazen gerçek olan hayat bile sanal oluyor , bazende sus puss işte ...

Güzel bir geçmiş özlemi , bunu dile getirebilmek bile büyük cesaret isteyen bişeydir . Sen bunu başardın , bizde sana katılıyoruz ....

Teşekkürler Tolga ....

Sevg ...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  kor gibi yakar bilgeis 2 514 04-06-2022, Saat: 05:02 AM
Son Yorum: wildfang
  Yaşamak bir anlık fotoğraf makinesinin deklanşörü gibi drfoxmoonfruit 2 739 12-23-2008, Saat: 11:44 PM
Son Yorum: rocker_nergiz
  Hayellerin Umutsuzluğu Gibi Firari Fırtına 4 803 08-06-2008, Saat: 03:39 AM
Son Yorum: Firari Fırtına
  Yuvası Belirsiz Garip Kuş Gibi Firari Fırtına 4 611 10-07-2007, Saat: 07:38 PM
Son Yorum: Firari Fırtına

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 01:36 PM