:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bana Müsade ...
Firari Fırtına
Bana Müsade ...

Her cümlenin sonuna bir nokta koyarız . Hayatında bir noktası vardır , yaşamanında . Aynı şekilde sevmenin ve sevilmeninde . Elbette olmasın isteriz hayatımızda noktalar ama , aman hocam ben almayayım bana müsade .

Bitimlerde bir hal vardır insanın yüreğinde , acılar sarar kişiyi , dil lal olur konuşamaz bile . Oysa kitlenmenin bir anlamı yokdur . Hayatı bilen onu tanıyan biri bilir ki bu hayatta herşey beklenir . İyisi kötüsü bu yaşama aittir . O yüzden insanoğlu bitimlere sıcak bakmaz , noktaları istemez ömründe . Mecbur olduğumuzuda unutmamak lazım , bunu da insan bilir zaten . Ölüm gübü , ölüme çare bulundumu ? Hayır , ama tüm canlı alemi bunu kabul eyledi , her ne kadar yürekleri acıyle yoğrulduysa . İmkansız olan herşeye imkan verdik , yeri geldi imkansızları bile imkanlı hale getirebildik . Bitimler ve noktalar malesef ki imkansız halde kalıverdi . İmkan istermiyiz ? Aman hocam kalsın , Bana müsade .

Güzel olan yüreklere bu makalem ile sesleniyorum . Her iyi olan yürekler beni anlayacakdır , bundan da eminim .

Kısa bir zaman firari olacağım . Dönüşlerde beklemek olmasın , firarda olan dönermi bilinmez , sağlık olsun . Buna istinaden de güzel olan yüreklerinizle sevgiyi koruyunuz ve onu yaşatınız . Biz amaç olarak bunu yüreğimize gömdük , sıra sizde , sizde gömünüz . Devammı ? Aman hocam kalsın , bana müsade ....

Aklı uçmuş'mu uçmuş kaf dağı tepesinde,
Adam etmek nafile, silmek lazım bir kalemde,
Güzel belki biraz, sayılabilir'de; Nadide
Aman ben almayayım, hocam bana müsade.

Sevg ...

Yazan : Firari Fırtına

36635992fp1.jpg

Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
(: Yüregine sagLik firari cok guzel ooLmus
Ara
riukeen
Çok güzel yazmışsın.. Teşekkürler,
Ara
lobelya
çok gzl yazmışsın gerçekten..
Ara
Firari Fırtına
Çok Teşekkür ederim ..... Yüreklerinize sağlık ....

Sevg ...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hayat Yine Bana Yalan Söyledi Firari Fırtına 23 1,616 04-10-2022, Saat: 02:45 AM
Son Yorum: wildfang
  bana bir?eyler s?yle bilgeis 9 562 04-05-2022, Saat: 03:53 PM
Son Yorum: wildfang
  yıl 2020 - arkadşlr email olark gelmişti bana bu siznle paylaşmk istedim... HiqhVolume 3 775 02-27-2008, Saat: 03:52 AM
Son Yorum: kı@ymı@k=)

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 03:31 PM