:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: sizce ramazanda alkol almak qünahmıdır
qünah
88.24%
30 88.24%
qünah deil
11.76%
4 11.76%
Katılımcı sayısı: 34 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S!zce RamazaNda aLkoL kuLLaNmaq qüNahmıdıR..
aNq3L!ca
YARGIÇ´isimli üyeden Alıntı viewpost.gif
Alkol almak sadece Ramazan Ayında değil her zaman günahtır....
Kısacası: Alkol almak haramdır...

BAQ İŞTE BU ŞEKİl SAOL YARGIÇ..Confusedmiley17:
Ara
ѕqρα кJмя
passaparoLa zekeria beyaz :yikildim:

asdf Big GrinBig GrinD
Ara
aNq3L!ca
Komikmi?sence..
Ara
ѕqρα кJмя
hööö Big Grin
Ara
sh@q
içki her zmn günahtır ama her koyun kendi bacaından asılır bnm düşünceme göre(dikkat kitabımızı yorumalmıorum) bn içki içmei seven bi insanım arkadaslar,toplanıp muhabbet falan sadece bunu yaptıım için cehhendemde yanacaksam razıyım.Kul hakkıyla,hırsızlıkla,kalp kırmayla,insanlara kötülük yapıp acı çektirme gibi şeylerle yancaıma sadece içki içmekle yanarım
Ara
aNq3L!ca
sh@q Adlı Kullanıcıdan Alıntı:içki her zmn günahtır ama her koyun kendi bacaından asılır bnm düşünceme göre(dikkat kitabımızı yorumalmıorum) bn içki içmei seven bi insanım arkadaslar,toplanıp muhabbet falan sadece bunu yaptıım için cehhendemde yanacaksam razıyım.Kul hakkıyla,hırsızlıkla,kalp kırmayla,insanlara kötülük yapıp acı çektirme gibi şeylerle yancaıma sadece içki içmekle yanarım

işde beNm krdsM ..yha...:A::A:bNm dusuNcem de seNInNLe ayNı ama bbeN arkdsLra ifade edeemedm..:A:BENİ YANLIS ANLADILAR..
Ara
sh@q
krdesim ben sana bosna demiom kitap oku diye anlatmak istediini anlatamıosun bak:yikildim:
Ara
aNq3L!ca
Confusedmiley17:eheheheh:hihiConfusedmiley17: hakLısıN abi yhaaa Confusedmiley17:yRN baNa musaNıN cocuqLaRı Tayyip ve erdoqaNı qtiR okuyumConfusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley16:
Ara
sh@q
aga sen daha kitabın adını yazamadın be:yikildim:musanın çocukları tayyip ve emine erdoğan olcak tayyip ve erdoğan deil:yikildim:
Ara
aNq3L!ca
eheheh oLSn OlLum alLIşajaz....Smile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-15-2024, 07:13 AM