:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: S!zce RamazaNda aLkoL kuLLaNmaq qüNahmıdıR..
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6
yhhha şahs3N k3Nd! adıma koNusuoRm..Confusedmiley17:
d!N!m!zd3 qüNah..buNu b!L!oRum ama beNm düşüNjem..
aLkoL aLdıqTaN soNRa o aLkoLuN etkisi iLe kimseye zaRaR veRmiosaN kısacası...aLkoL aLdıtaN soNRa çevR3Ne zaRarRıN yoqhsa ..qüNah deİ!L di3 düşüNüoRumConfusedmiley17:Confusedmiley17:
_________________________________________________Confusedmiley17:
aga bak ben ne kadar içmei sevsemde içimiorum bu ay Smilesende içme artık (şaka)SmileSmile
Kardeş Bakma Kimseye Iç Sen Zararda Verme Bizim Elimizden Bişey Gelmez Nasilsa Sonucuna Sen Katlanicaksin Wink
Alkol almak sadece Ramazan Ayında değil her zaman günahtır....
Kısacası: Alkol almak haramdır...
yaRqıc bNde haRam oLduquNu biLioRm...sadece içimdeN qeçeN şei söLedim..zaRaR veRmezseN Ndn qünaH oLsn şöyLe oLbilİr ama bedeNiNe zaRar veRıosUn kendİNe zaRaR verRmeqTe qünaH bu şekiL oLbiLir.Confusedmiley17:
Valla sevgili kardeşim isteyen içer herkesin özgür iradesi ben sadece sorulan soruya cevap verdimSmile
Sevgiler...
  • tab!kide herkes özqüR...Confusedmiley17:...sadeje bNm düşüNjem doqrumu yanNlLısmı seNje oNu meraK ettim.Confusedmiley17:
Alkol almak sadece Ramazan Ayında değil her zaman günahtır....
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Alkol almak sadece Ramazan Ayında değil her zaman günahtır....
Aynen katiliyorum..Icenler zaten biliyor haramin her zaman haram oldugnu sadece bir kismi bu ay'a ozel olarak saygi gosterip 1 ay boyunca uzak kaliyorlar...

aNq3L!ca Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaRqıc bNde haRam oLduquNu biLioRm...sadece içimdeN qeçeN şei söLedim..zaRaR veRmezseN Ndn qünaH oLsn şöyLe oLbilİr ama bedeNiNe zaRar veRıosUn kendİNe zaRaR verRmeqTe qünaH bu şekiL oLbiLir.Confusedmiley17:

güsel kardeşim benim gençsin için kıpır kıpır ama
günahı sevabı sen kendince yorumlama çünkü
yoruma açık bişi yok yargıç abin güsel anlatmış
sen abini dinle bende aynı görüşü savunuyorum
herzamn heryerde günahtır içki içmek bunun
başka yolu yok sevgiyle kal kardeş......
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6