:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: sizce ramazanda alkol almak qünahmıdır
qünah
88.24%
30 88.24%
qünah deil
11.76%
4 11.76%
Katılımcı sayısı: 34 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S!zce RamazaNda aLkoL kuLLaNmaq qüNahmıdıR..
SECO_UA22
yaw tmm arkadaşlar eleştirilere dikkat çemkirmeyin Big Grin anket saçma diye düşünülebilir ama önemli olan sonuca varmak fikir sunmak bunları sentezlemek artık angelina yorumları düşünüp beyninde analiz eder bu kadar basit
Ara
riukeen
Kendinize zarar vericek herşey haram arkadaşlar alkol malkol ne oraya takıyosunuz anlamadım ? Sonuçlarına insan kendi katlanır başkalarını irdelemez..
Ara
MorciveT
Alkol hergün günah.
Ara
aNq3L!ca
Confusedmiley17:
SECO_UA22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaw tmm arkadaşlar eleştirilere dikkat çemkirmeyin Big Grin anket saçma diye düşünülebilir ama önemli olan sonuca varmak fikir sunmak bunları sentezlemek artık angelina yorumları düşünüp beyninde analiz eder bu kadar basit

saoL krd3ŞConfusedmiley17:
Ara
xsearchgirl
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Alkol almak sadece Ramazan Ayında değil her zaman günahtır....
Kısacası: Alkol almak haramdır...
katılıorum sana
Ara
adyge55
içki bir tek ramazanda değil her gün haramdır bi yudumuda bir şişeside
Ara
aNq3L!ca
qüNah deiL dieN ikiNji kişi kim meraq edioRum aNKeTT3..?
Ara
Böcük
Heaa..Bak senden kac yas kucugum ve neyn dogru neyin yanlıs neyin gunah neyin sevap
oldugunu biliorum..Bu konuyu açman gerçekten çok saçma olmuş..İnanıyorumki gunah
oldugunu sende biliosun ama nie böle bi konu açma geregi duymuşsun anlayamadım..
Tabiki dinimizce sadece ramazan ayındada deil herzaman alkol yasak..Kafana göre kuramlarda uydurumazsınWink
Ara
lobelya
günah deil dien 1. kişi sensin yani töbeeee..
Ara
aNq3L!ca
Böcük Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Heaa..Bak senden kac yas kucugum ve neyn dogru neyin yanlıs neyin gunah neyin sevap
oldugunu biliorum..Bu konuyu açman gerçekten çok saçma olmuş..İnanıyorumki gunah
oldugunu sende biliosun ama nie böle bi konu açma geregi duymuşsun anlayamadım..
Tabiki dinimizce sadece ramazan ayındada deil herzaman alkol yasak..Kafana göre kuramlarda uydurumazsınWink

maNyaqmısıN beaa seN...bisde qüNah oLduquNunN farRkıNdaız sacmaLam buRda beNi ezmeNe qereq yoqh...düşüNüN beaa biRAZ ...yazmadaN öNje...diiyiN bu cocuK Ne deR die..aNLatabiLıom mu veyha aNıonuzmu...
ben sadece cevremıze zarar vermıorsaq qunah olmaz dedim....içimcden qeceni söledm akıllı doqru duzqun yazılar yazın....bnde aqır konustum ama k.bakmayın sonunda patladım hherkes üzerime qeldi...sadece şahsen dusunceni yaz qeç..LtFn
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-15-2024, 12:10 PM