:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: sizce ramazanda alkol almak qünahmıdır
qünah
88.24%
30 88.24%
qünah deil
11.76%
4 11.76%
Katılımcı sayısı: 34 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S!zce RamazaNda aLkoL kuLLaNmaq qüNahmıdıR..
aNq3L!ca
[INDENT]Tamam aNLadım saoLuN..Confusedmiley17:Confusedmiley17:
[/INDENT]
Ara
serseri_mehmet
SaDeCe rAmAzAn aYıNDa dEiL HiÇ bİr zAmAn aLkOl kUlLAnMaYaCaKsIn hEm kEnDinE zaRaR VErİoRsUN KaRdEŞim BU YaŞta DA ALkOl KuLlAnMaN Çok yaNlIş bİşİ yArGıÇ DoGRu sÖlEmİş..........
Ara
iLLeth.!
cevrene zarar vermiosun ama allahın sana emanet ettiği bedenine canına zarar veriosun..WinkWink
Ara
lobelya
tabiki günah ki ztn diğer 11 ayda da haram sadece ramazan için deil. artı bu tartışmaya sunulcak, anket açılcak bi konu da deil
Ara
Qetesh
Sorduğunuz kabahat be kardeşimBig Grin...
Ara
blue_belial
bu ne sacma bi anket boyle...
SECO_UA22
Allah'ın Müslümanlara gönderdiği kitab-ı mukaddeste 1 yudumu bile haram deniyor. Buna rağmen (bırak Ramazan ayını) normalde içen günahı kabullenmelidir. Ramazan ayında içme olayına gelince; normalinden daha fazla günah olduğu bilinmektedir ve hatta Ramazan ayında içki içmek şiddetle yasaklanmıştır.
Kur’an-ı Kerim yoruma açık bir kitap değildir bana göre. “Benim yorumuma göre” diye başlayan cümleleri insan kendini rahatlatmak amacı ile kullanır. “Yoruma açık” diyen birkaç kişi çıkabilir ama bunlar ya dini yanlış yöne çekmeyi amaçlayan dış güçlerdir ya da din bilgileri zayıf kimselerdir. Tabi ki bu benim görüşüm ve insanlar düşüncelerinde özgürdür. Ben böyle düşünüyorum. İsteyen istediği fikri savunabilir.
Saygılar Ve Sevgiler…
Ara
aNq3L!ca
bN je sacma deİİlL BeyeNmıosaN cvp yasma.
Ara
lobelya
din dogmatiktir yani eleştirilemez. anqelica bunun sencesi bencesi yok. boşuna kendini üste çıkarmaya çalışma yaptığın anket gayet saçma..
Ara
RAMSES
Ne kadar saçma bir konu yaww git imamaa sor burası cami mi yawww ........????
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-15-2024, 11:32 AM