:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: L?bnan'a Asker G?ndermek Do?ru mu ?
Evet Kesinlikle Do?ru...
40.00%
4 40.00%
Hay?r Yanl??. G?nderilmemeliydi...
60.00%
6 60.00%
Yorum Yok...
0%
0 0%
Katılımcı sayısı: 10 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TEZKERE Meclisten Ge?ti ! Sizce DO?RU mu? [ANKET]
Pessimist
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yav bu nedir ya ? konu a?t?k fikir al?p siyaseti kar??t?rmadan dedik... ama Pessimist arkada??m?z bencede kendini bize kan?tlamak istiyormu? gibi davran?o... Yorumlar?na d???ncelerine sayg? bekliosun sayg? g?steririz elbek ama ba?kas?n?n yorumuna sayg? g?stermen gerek... Hi? kimse kimseye bi?eyi kan?tlamak zorunda yada kendi d???ncesini kabul ettirmek gibi bir l?ks? yoqtur...

yaw g?zel karde?im ben nerde yorumlar?ma siyaseti kar??t?rd?m sadece ba?bakan?n laflar?n? en ba?ta yazm??t?m art?k onlar?da ge?tim yaw benim neyim varki neyle kendimi size kan?tlay?m ya da ole bisey yapma iste?im olsun yorumlar?ma sayg? gosteriyormu?sunuz benimde baskalar?n?n yorumlar?na sayg?m var buraya bi tart??ma konusu a??lm??sa ben d???ncelerimde hakl? oldu?umu ispatlamak zorunday?m ben zorundaysam di?er arkada?larda zorundad?r...ama rica edecem ?u laf?na ?ok ?a??rd?m gibi ?eyler yazmay?n bana ??nk? ?a??r?lacak bi?ey yok soleyecek biseyiniz yoksa bi?ey yazmay?n
w00w
Pessimist Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bak bana dedi?iniz ?eyi kendiniz yap?yorsunuz dediklerimi okumuyorsunuz okusan?zda dikkatli bi ?ekilde okumuyorsunuz e?er okusayd?n senin yazd???n ?eylerin cevaplar?n? zaten yazm??t?m tekrar tekrar yazmaya gerek yok sende kal sa?l?cakla aynen seninde dedi?in gibi bu tart??ma benim i?inde bitmi?tir

karde? okumuyorsunuz diorsun. ama allah a?k?na ba?tan sona bu konuyu inceledin mi ??? hi? incelemi?e benzemiyorsun.
ayr?ca sana siyaset kar??t?rd?n demedim. orda siyaseti kar??t?rmadan yorum yap?ls?n diye a?t?m konuyu demek istedim. ve kimsede siyaseti kar??t?rmad?. kar??t?rd? da demedim...
Ara
Pessimist
yaw kardeşim tamam ole bişey demedin ama durup dururken ole yazarsan bende sanki ben demişim gibi anlarım çünkü benim yazımdan alıntı yaparak yazmışsın nese bu tartışma artık konu dışına çıkmaya başladı
w00w
evet konu dışına taştı... konuyla ilgili yorumlar devam ederse etsin. etmezse kapatırıs Big Grin
Ara
Pessimist
şimdi yorumlar devam etsin diyecem ama inş. gene bundada şaşırtmam etmezse bencede kapansınBig Grin
w00w
Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin peqi Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  sizce erkeklermi daha kıskanç kadınlarmı?? yaraliyureq 23 1,147 04-13-2022, Saat: 04:51 AM
Son Yorum: wildfang
  Internet Sizce Yararlimi Zararlimi.... yaraliyureq 2 349 04-11-2022, Saat: 12:54 PM
  Sizce Hangisi? sweetgirl_12 12 528 04-11-2022, Saat: 10:51 AM
  Evet..Sİzce ÖpüLecek eN ii Yer?NeresiDir :)) experiance 9 574 04-10-2022, Saat: 02:44 PM
  Sizce Aşk Mevsimi Hangisi ? experiance 8 370 04-10-2022, Saat: 02:42 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 11:18 PM