:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: TEZKERE Meclisten Ge?ti ! Sizce DO?RU mu? [ANKET]
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Bildi?iniz ?zere L?bnan'a asker g?nderme y?ce Meclis'imiz taraf?ndan kabul edildi...

Sizce bu do?ru mu ?

Ankete Cevaplar?n?z? ve Yorumlar?n?z? Bekliyorum...
ya tbmm yüce tmm da..içindekilerden bi poh olmas..bakalım ne zaman gelecek kendi çıkarına diil gerçekten bu ülkenin çıkarına hizmet edecek birileri..Atatürk'ün izinde ilerlemeye çalışacak birilerine ihtiyacımız var..vatanımızı,toprağımızı,askerimizi peşkeş çekenlere deil..
mümkün oldukca siyasetden uzak yorumlar yapalım... Big Grin
Ben Gönderilmesini Doğru buluyorum... Kendimce Doğru bulmamı gerektiren sebebi de açıklarım daha sonra. bakalım konuyla ilgilenenler çıkarsa tabii..
ii de bu konu başlı başına siyaset zaten ibo..bence konuyu açarken gelebilecek yorumları da düşün kardeşim..mcx Wink
abi herkes yorum yapmakta özgürdür. ancak tarafsız yorum tercihimiz olmalıdır... özcan sanırım türkiyenin akıbetiyle senden benden başka ilgilenen yoq Sad
hehehe Big GrinBig Grin konu yeni olm emin ol ilgilenenler çıkacaktır..üzme kendini..tuti olsun,yargıç olsun bu tip konularda duyarlı arkadaşlar Wink
Gönderilmemeli...
Sen neden gönderilmesini doğru bulduğunu açıklarsan konuya bir giriş yapmış oluruz.
PunisheR Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hehehe Big GrinBig Grin konu yeni olm emin ol ilgilenenler çıkacaktır..üzme kendini..tuti olsun,yargıç olsun bu tip konularda duyarlı arkadaşlar Wink

Hehee ben mesaj yazarken sen yazmışsın bile...
Eyvallah kardeşim o duyarlılık sana ait...Smile
inş. öledir Big Grin
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9