:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: L?bnan'a Asker G?ndermek Do?ru mu ?
Evet Kesinlikle Do?ru...
40.00%
4 40.00%
Hay?r Yanl??. G?nderilmemeliydi...
60.00%
6 60.00%
Yorum Yok...
0%
0 0%
Katılımcı sayısı: 10 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TEZKERE Meclisten Ge?ti ! Sizce DO?RU mu? [ANKET]
w00w
tuti Adlı Kullanıcıdan Alıntı:G?nderilmemeli...
Sen neden g?nderilmesini do?ru buldu?unu a??klarsan konuya bir giri? yapm?? oluruz.

Bence g?nderilmeli...
??nk? bana g?re 2 sebep var.

1. sebep: PKK...
PKK n?n son haftalardaki hain sald?r?lar?n? g?r?yoruz. ka? ?ehit verdik. Pek bi?ey yapt???m?z s?ylenemez... T?rk Silahl? Kuvvetlerinin G?c?n? b?t?n d?nya az ?ok biliyor ama PKK denen hainler bilmek istemiyor... Askeri g?c?m?z? g?stermeliyiz. G?zda?? vermeliyiz hainlere. L?bnan'da ter?re destek var. Ger?i katliamc? ?srail'ler bunu art?k toprak i?in yap?yolar ter?r bahane diyorum. Hem Ter?r'? engellemeliyiz Hemde Ba?kalar?n?n a? g?zl?l???n?...

2.sebep ve en ?nemli sebep: Global Dinsel ?at??ma...
?ok de?il son birka? y?la bak?n. Amerika ?ngiltere ve ?srail Ortakla?mas?n?n yapt?klar?na... ?nce Irak dediler Ter?r dediler orda ka? mahsum ?ld? peki ? sizce bu ter?r ? engellemek mi hay?r deil amerika istese ?imdiye ter?r kalmazd? o topraklarda. ama?lar? Petrol ve toprak bence... Peki neden Kazakistan de?il ? ben maden m?hendisli?i okuyorum ve kazakistanda amerikan?n g?z? var ama Rusya ve ?in kom?usu. az ?ok bilirsiniz. Rusya ve ?in in amerikay? sevmedi?ini... Kazakistan Uranyumca ?ok zengin ?lkelerden biri ve Bor'lar? da var. ?ok deil bir ka? sene sonra petrol eski ?nemini yitirecek. ??nk? D?nya'n?n yeni enerji kayna?? Uranyum Bor ve Toryum olacak. Bor ve Toryum Uzay ara?lar?, Z?rh ve Enerji a??s?ndan ?ok ?nemli kaynaklar. Bunlar? ara?t?r?rsan?z ??renirsiniz. Uranyum'un ?nemini de az ?ok herkes bilir..
Sonra ?ran ve Suriye dediler... Neden ? N?kleer silah bar?nd?rmak... Sa?ma... Geli?mi? ?lkelerin Hepsinde N?kleer silahlanma var. T?rkiye de de var... bunu enerji i?in kullan?r?z. Herhangi bir sald?r? te?gili varm?d?r ??
?imdi soruyorum size. ?ran Irak Suriye...M?sl?man ?lke. S?ra bize de gelmez mi ???
T?rkiye Bor elementi y?n?nden d?nyan?n %70 den fazla rezervine sahip bir ?lke. Ve topraklar?m?zda hen?z ?ok az ??kar?lan Uranyum ve Toryum rezervi ?ok... Yani diyorum ki b?yle menfaatci ?lkeler g?z?n? bize. Dikmez mi ? Zaten cavurlar?n idea lar? vard?r. bilirsiniz. Dinlerini ve hakimiyetini kan?tlamak gibi...

Sizce S?ra bize gelmez mi ? Bence kendimizi g?stermeliyiz... g?c?m?z? G?stermeliyiz...
Ara
w00w
biraz uzun oldu ama okumaya değerdir inş...
Ara
YARGIÇ
ben tutiye kat?l?yorum ba?l? ba??na konu?ulmas? gereken bir konu bu ama g?nderilmemeli diyorum
Ara
tuti
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:biraz uzun oldu ama okumaya de?erdir in?...

Ne demek karde?im...
Ama tart??may? zamana yayarsak g?zel olur...
F?rsat bulunca yorumumu yapaca??m...
Ara
w00w
yav açıklamalarınızı da yazsanız daha ii olmaz mı ? Smile neden gönderilmemeli yada gönderilmeli ?
Ara
PunisheR
tmm haklı oldugun yönler var kardeşim ama şunu düşün..senin kuzey ırağa kendini koruma amacıyla asker çıkarmana izin vermeyen amerika senden lübnana asker çıkarmanı istiyor..ki başbakanımız açıkça dile getiriyor amerikanın isteğiyle bu işe girdiğimizi..din çatışmasına da gelince,bence savaş olmamalı,ki lübnan diil kesinlikle bunun sorumlusu ama suriye de,iranda var olan rejim,özellikle de hizbullah lübnanı kullandı bence..israil de çözümü savaşta buldu..bence 2 taraf da haksız bu savaşta..haksız bi savaşa asker göndermek hele de kendi topragımızı savunmaya ihtiyacımız varken saçmalık olur..türk silahlı kuvvetlerinin gücü birden çok cephede savaşabilecek düzeyde ancak sen kendi cephende savaşmadan başkalarının cephesine yollanıyorsan apaçık peşkeş çekiliyorsun demektir..ben tüm bu sebeplerden dolayı karşıyım bu olaya
Ara
YARGIÇ
yine tutiye katılacağım bu uzun açıklamanı dikkatle okuyup kendimce yorum yapmak isterim konu ve yorumlarla ilgili zamana yayılması taraftarıyım
Ara
w00w
tuti Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ne demek karde?im...
Ama tart??may? zamana yayarsak g?zel olur...
F?rsat bulunca yorumumu yapaca??m...

peqi Big Grin sen nas?l istersen Tongue
Ara
w00w
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yine tutiye kat?laca??m bu uzun a??klaman? dikkatle okuyup kendimce yorum yapmak isterim konu ve yorumlarla ilgili zamana yay?lmas? taraftar?y?m

ayn? ?eyi sanada diom nas?l istersen Tongue Big Grin
Ara
w00w
4 kişi ilgilendi şimdiye kadar ne kadar kötü
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  sizce erkeklermi daha kıskanç kadınlarmı?? yaraliyureq 23 1,147 04-13-2022, Saat: 04:51 AM
Son Yorum: wildfang
  Internet Sizce Yararlimi Zararlimi.... yaraliyureq 2 349 04-11-2022, Saat: 12:54 PM
  Sizce Hangisi? sweetgirl_12 12 529 04-11-2022, Saat: 10:51 AM
  Evet..Sİzce ÖpüLecek eN ii Yer?NeresiDir :)) experiance 9 574 04-10-2022, Saat: 02:44 PM
  Sizce Aşk Mevsimi Hangisi ? experiance 8 371 04-10-2022, Saat: 02:42 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 11:19 AM