:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bakışlar herşeyi anlatır mı??
EndLess
Yok bısıy..........
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
oLmasin ztn TatLim ...
Ara
EndLess
yok zaten tatlım merak etme.......Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Etmiom ztn merak fLn
Ara
uslanmaz_genc
Ben Bir Erkegim... Bende Sevdim... Severken Sevildigim De Oldu, Sevilmedigim De... Ama Ben Severken Tek Birşey ögrendim...

Bir Erkek Bir Kiza Bakar, Ama O Kiz Ona Baktigini O Ortamda Asla Göremez... Diyelim Gördü, Lafi Kivirmaya Baslar Oglan. Neden Mi? Cocuk Endişelenir, Korkar, Hatta Kizarir. Ama Bunu Belli Etmemeye Calisir...

Eger Bir Cocuk, Gercekten Bir Kizdan Hoslandiysa, Gun Gecti Asik Olduysa, Ask Sevgiye Dönustuyse, Sevgi Bir Cig Gibi Buyuduyse, Tarifi Imkansiz Mutluluklara Sebep Olduysa, Bu Cocuk Korkmadan, Cekinmeden, Utanmadan Askinida Aciklar, Sevgisinide Belli Eder... Sevdimi Bir Erkek, Tam Sever... Sildimi Tam Siler... Ben Severken Bunu ögrendim...
MorciveT
Erkek karşısındaki insana karşı sevgisini suç olarak görür ve bir suçlu kendisini hiçbir zaman belli etmek istemez. Bu yüzden göz göze gelmekten korkar.
Ara
hakan2796
valla diyeceğimiz tek şey olur bu arkadaşı yeşil çama çağırmaları lazım acayip rol yapıyorBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
hakan2796
uslanmaz_genc Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben Bir Erkegim... Bende Sevdim... Severken Sevildigim De Oldu, Sevilmedigim De... Ama Ben Severken Tek Birşey ögrendim...

Bir Erkek Bir Kiza Bakar, Ama O Kiz Ona Baktigini O Ortamda Asla Göremez... Diyelim Gördü, Lafi Kivirmaya Baslar Oglan. Neden Mi? Cocuk Endişelenir, Korkar, Hatta Kizarir. Ama Bunu Belli Etmemeye Calisir...

Eger Bir Cocuk, Gercekten Bir Kizdan Hoslandiysa, Gun Gecti Asik Olduysa, Ask Sevgiye Dönustuyse, Sevgi Bir Cig Gibi Buyuduyse, Tarifi Imkansiz Mutluluklara Sebep Olduysa, Bu Cocuk Korkmadan, Cekinmeden, Utanmadan Askinida Aciklar, Sevgisinide Belli Eder... Sevdimi Bir Erkek, Tam Sever... Sildimi Tam Siler... Ben Severken Bunu ögrendim...

çok güzel konuştun Yüreğine sağlık aynısı nı bende yasadımSmileWink
fatma_gergoy
slm ark yhaa benimde öle okulda sevdiğim biri vardıı yha aslındaa kızlarr hep aynıı bi erkek bi kızaa baktımıı bölee kızların hoşuna gider sonra yavaş yavaş hoşlantıı sonraa ilerideki günlerde aşkk şahsen aynı durum benim başımada geldii örn veriyimm okulda sevdğim bi çocukk vardıı ben buna bakardım oda bana hattaa ark bana sen giderken arkasını dönüp baktıı uzun uzun baktıı insan tabikide etkileniyo gel görki söleme işine gelince ben mi baktım ben onu tanımıyorum gibisindenn olaylar oluyooo şuandaa birinden hoşlanıyorumm bana hepp bakıyoo bende onaa hattaa önceki olaylar gibi oluyoo ama artıkk öleee değilimm aklım başıma geldii o bana baktığındaa başımı çevirmiyorumm aksine arkamı dönüp bakıyorumm o bakıyıyoo ebn tekrara arkamı dönüp bakıyorumm tekrara bakıyorumm ölee gidiyoo çocuğu hergün görmek içinn zırt pırt bakkala gidiyorumm parkta basketbol oynuyoo ordan geçiyorumm ama genede bişey yokkk o yüzden kendinizi fazla kaptırmayınn vallaa bakk sonraa üzülen siz olursunuz eğer o bakıyosa sende bakk elbet bii günnn bişeyler olurr hemen gidiptee gururunu yerler altına alıp senden hoşlanıyorum gibisinden yada bi ark araya koyupp aranmızı yap gibisinden yapmayınn çok saçmaaa SadConfusedmiley35:
Ara
Glenervan
Bakışlar...

Bu devirde ne kadar reel olur bilmiyorum. Çünkü bu devirde herşeyde olduğu gibi bakışlarda da sahtelik en üst sayıda...

Ancak konuyu açan arkadaşın okuduğu doğrudur. Seven erkek, sevdiği kıza duygularını açmadan önce bakamaz. Neden mi;

1. sebep yanlış anlaşılmaktan korkar. Sevdiği insanın kendisine zampara gözü ile bakmasını istemez.
2. sebep cesaret edemez. Terslenmekten korkar. başkası olsa umrunda olmaz. Ama sevdiği olunca işin içinde korkar. Deli gibi bakmak istese de bakamaz.
3. sebep açılmadığı sürece sürekli red yiyeceğini zanneder. Bu yüzden bunu ne kadar geç duyarsa o kadar iyi olacağını düşünerek belli etmemeye çalışır. bu yüzden bakmaz.

Sebepler sıralanır, uzar gider... Ama şu var; eğer aşkına karşılık bulursa o zaman o bakışları üzerinden atamazsın. O erkeğe sadece sevdiğine bakmak yeterli olur..

Tecrübem var iki konuda da Wink O yüzden rahatlıkla inanabilirsiniz...
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-23-2024, 12:59 AM