:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bakışlar herşeyi anlatır mı??
''''FuLi&W7''''
diyelimki bir erkek tüm kızları kesiyor(ki erkeklerin %96'sı böyledir).ergenlik çağındaki erkeklerden bahsediyorum bu arada...ama bir kıza daha uzun süre bakıyor ve kızın her davranışını izliyor...bakışların manasını anlayabilmek çok zordur...fakat bir erkek nasıl bir kıza bu kadar güzel bakabilir fakan sevmezki...yani bu kadar iyi rol yapan bir erkek olmaz yaa...rol yapmıyorsa neden açılmaz??bir kitapta okudum...seven erkek sevdiğine bakamaz...ve bir erkek bir ortamda özellikle herkese bakar sohbet ederde bir kıza bakmazsa o o kıza bakmak için yanıp tutuştuğu manasına gelirmiş...bu kanı saçma deil mi??niye bakamasınki insan???ki kız sevdiğini bilmiyorsa oğlanın??:??
Ara
Cozulmez
Erkeklerin bakislarina kanmiscaksinn, Bakiyorlar diye seviyorlar alamina geliyor belki kizlar icin boyledir ama erkekler icin malesef her zaman icin dogru degil.
Ara
AfrâsyâB
bende bakışlarımla anlatırım herşeyi ama bende sevdiğim kişiye bakamam baktığımda içim gidiyo Sad ama şuna şahit oluyorum hergün bayanlar bayanların EDIT: YARGIÇ...Lütfen kullandığınız kelimeleri daha dikkatli seçiniz.. daha çok bakıyolar gözlemledim bunu sorry ama doğru
Ara
angell
her erkek için sölemiorum ama geneli hep kendini düşünür bence bakışmayla anlayamzsınki o kişinin samimiyetini çözemesin ve bencede çok saçma sadece çok seven bi insan zarar veremez dokunamaz sewn insan bakmaya doyamaz zaten yanındayken bile özler
Ara
kamikaze18
Bazı gözler vardır,sozleri anlatır .Bazı sozler gozler anlatır...
Ara
çileq
ben bakışlara çok kandım neden bilmiyorum ama o hatayı bende yaptım.sorun şu ki biz kızlar erkekleri hep kendimizle bir tutuyoruz.oysa seven bi kız için aşkını anlatmak gözlerde başlar gözlerde biter.oysa erkekler için bu gerçektende farklı bi durum.o okuduğunu bende okmuştum biyerde gerçekten erkekler sevdiği kıza uzun süre bakamazmışşş.

birini sevmiştim okuldan çocuk sürekli bakıyodu bana ama gelip konuşmuyodu. bi yıl kadar bakıştık böyle yalandeğil:hihisonra ben ne yaptım ettim belli ettm sevdiğimi arkadaşlar fln girdi araya.çıktık biz sonunda.ilk buluşmada çocuğun tepkisi aynen şöyle olmuştu
neden bugüne dek hiç gelip konuşmadın benle???
o an kaldım yani öyle.bana sadece bakan bi insana tutpta beni seviyomuş muamelesi yapmam saçma olurdu sonuçta sevse kendi gelir die düşündüm ama tecrübe oldu işte budaBig Grin
Ara
güne$ibük
harbi arkadaşlar bunu bende çözemedim hala...dediğin gibi bakıyorlar veeee sadece bakıyorlar.takıldığım bi dondurmacı wardı(bayılırım kendilerine de)orda biri çalışıordu yaz başından beri sürekli oraya gidiyordum çocuk bakıyordu bunu benle gelen tüm arkadaşlar bile farketti ama inanın 3 ay boyunca sadece baktı.ben belki çekiniyodur die bikaç kez bakışlarına cwp werdim ama tık yok.....Sad
anlayacağınız bende anlamadım bu işi.
erkek arkadaşlar cevap verirlerse neden böle yaptıklarını memnun oluruz
sewgiler........
Ara
nurişş
sadıç senin güzelliğine takılıyorlar ve teklif etmek akıllarına gelmiyor biz varya gelecek yaz yine gidelim belki bu sefer 3 ayda bir atakta bulunur hihihihihihSmile
Ara
nurişş
ya illa her bakan bişeyler hissedecek diye bişey yok ki erkektir ne yapsa yeridir Smile)))))
Ara
güne$ibük
salla be zadıcım.artık kendi haline bıraktım ben herkesi ve herşeyi......
büyüklerimin dediği gibi ben onu aramıcam,o gelip beni bulcak...
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 12:25 PM