:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bakışlar herşeyi anlatır mı??
Firari Fırtına
Bu güzel paylaşımlarınız için ,

Sonsuz Teşekkürler ..

Sevg ...
Ara
nurişş
ha bakam sadıcım inşallah ama farkında mısın sen düşüncelrini bu konuya yoğunlaştırdın mı senin dengen boluyor benim gibi düşünme sadıcım bak ben ne arıyorum ne bakıyorum hoş herşeyin bir sebebi var ama olsun ben düşünmüyorum valla tavsiye ederim bahhhhhhh
Ara
exorcı@st
ya bende sahit oldum yani çocuk bana bakıyormuş kaç aydır ben hiç farketmedim bile Smile benimle muhattab olmaya çalışyor benim aklıma yine bişey gelmiyor beklemediğim bir kişiydi belki ondanBig Grin sonra çocuk tüm cesareti toplamış benim no yu bulmuş ve sonunda aradı sesi bir titriyor ki sormayın konuşamıyor bile Big GrinBig Grin öle işte
Ara
riukeen
Ayni durum bendede var bi erkek olarak bide ergenlik caginda olaraktan bakarim bakarim BUNUN NEDENI INSANLARI TANIMAKTIR Sözlere güvenmezler.. Öyle bi süzerlerki... Gorunmeyeni gorurler...
Ara
Elfida
Alıntı:diyelimki bir erkek tüm kızları kesiyor(ki erkeklerin %96'sı böyledir).ergenlik çağındaki erkeklerden bahsediyorum bu arada...ama bir kıza daha uzun süre bakıyor ve kızın her davranışını izliyor...bakışların manasını anlayabilmek çok zordur...fakat bir erkek nasıl bir kıza bu kadar güzel bakabilir fakan sevmezki...yani bu kadar iyi rol yapan bir erkek olmaz yaa...rol yapmıyorsa neden açılmaz??bir kitapta okudum...seven erkek sevdiğine bakamaz...ve bir erkek bir ortamda özellikle herkese bakar sohbet ederde bir kıza bakmazsa o o kıza bakmak için yanıp tutuştuğu manasına gelirmiş...bu kanı saçma deil mi??niye bakamasınki insan???ki kız sevdiğini bilmiyorsa oğlanın??:??

Bunlar derin mevzular.. beni bozarConfusedmiley16:
Ara
riukeen
Goz bu bakar o an o ilgisini cekiyordur sezgileri guclu olan akrepler bi bakisca anlar karsindakini oyle corba yaptim anlayan anlasin Big Grin
Ara
nurişş
her insan bakarda bir erkek bakıyorsa bir çok anlamı vardır ki bi takım erkek arkadaşların sözüne bakışına güvenme
Ara
güne$ibük
yaf bu işin kızı erkeği yok.insan bu bakar bakar....
zadıcım(nuriş) sewgiler muck
Ara
desertrose
zamanında bende bakışlarımla çok can yaktım Big Grin kanmayın kızlar sizde aaaaaaaaBig Grin
Ara
Seyduna
haha çok komik
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 05:21 PM