:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bekaret Önemlimi Gerçekten ?
CaNaT
SECO_UA22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yawww ne demek bekaret önemli mi ya tabi ki çok önemli tartışmak hata bence

önceden evlenmiş biri hariç ama çünkü evlenmiş ondan dolayı olabilir

ama hiç evlenmeyenlerde kesinlikle önemli bence bunun aksini düşünmek hata benim fikrimce

dikkat ettiysen kimsede bunun aksini söylemedi tabiki önemli ama önemli olan sadece oda değil
SmileSmile
Ara
rocker_nergiz
Arkadaşlar Biz Genciz Tarişmamiz Lazim Böle Konulari Pişman Etmeyin Açmama Konuyu Dek Destek Bana Canat An Geldi çok Sağol Arkadaşim
Ara
metall_berke
tum erkekler birlikte olduu bayana kendinden baska birinin dokunmamis olamsini ister ve bu gayet dogaldir tabiki eskiden bazi yasanmisliklarda olabilir bnm bu konuda takintim yok
Ara
rocker_nergiz
Metall Berke Bunun Aksini Sölemedi Ki Kimse Sadece Bizim Tartişdiğimiz Konu Bakire Deyip De Her Naneyi Yiyen Ama Halya Bakireyim Diye Gezinenleri Kiniyoruz
Ara
metall_berke
hımm..oke o zamn:amp:
Ara
YARGIÇ
Eğer bir insanın ruhu bakire ise ve bunu hissedebilirseniz zaten bedeni için söylenecek söz kalmaz ruhuna dokunulmamış bir insanın bedenine zaten kimse dokunamaz.Kimilerine göre toplumun geri kafalılığıdır ama biliyormusunuz geri kafalı olmak bazen o kadar iyidir ki bunu kelimelerle anlatmak fazlası ile güçtür.Unutmayalım arkadaşlar bu bizim toplumumuz genel ahlak ve kültür değerlerinden bir tanesi eğer bir toplumun kültürü yozlaşmaya başlıyorsa o toplum yok olmaya mahkumdur.Sizlerinde dediği gibi bakireyim deyipte aklınıza gelebilecek her türlü şeyi yapmış insanlar toplumun her köşesinde var ne yazık ki!Ancak bilinmesi gereken bir gerçek varki oda namus kavramı sadece bir bekaretten ibaret değildir.Neyse falza cümle sarfedip kafa şişirmeye gerek yok herkese iyi eğlenceler dilerim....
Ayrıca konuyu yaşam insan-genel forumlarına taşıyorum....Burası kişisel makaleler bölümü olduğu için burada olması uygun değil...
Sevgiler...
Ara
CaNaT
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Eğer bir insanın ruhu bakire ise ve bunu hissedebilirseniz zaten bedeni için söylenecek söz kalmaz ruhuna dokunulmamış bir insanın bedenine zaten kimse dokunamaz.Kimilerine göre toplumun geri kafalılığıdır ama biliyormusunuz geri kafalı olmak bazen o kadar iyidir ki bunu kelimelerle anlatmak fazlası ile güçtür.Unutmayalım arkadaşlar bu bizim toplumumuz genel ahlak ve kültür değerlerinden bir tanesi eğer bir toplumun kültürü yozlaşmaya başlıyorsa o toplum yok olmaya mahkumdur.Sizlerinde dediği gibi bakireyim deyipte aklınıza gelebilecek her türlü şeyi yapmış insanlar toplumun her köşesinde var ne yazık ki!Ancak bilinmesi gereken bir gerçek varki oda namus kavramı sadece bir bekaretten ibaret değildir.Neyse falza cümle sarfedip kafa şişirmeye gerek yok herkese iyi eğlenceler dilerim....
Ayrıca konuyu yaşam insan-genel forumlarına taşıyorum....Burası kişisel makaleler bölümü olduğu için burada olması uygun değil...
Sevgiler...

teşekkürler yargıç güzel yorumun için
Ara
rocker_nergiz
teşekkürler yargıç pğaylaşım içinSmile
Ara
GCLRNFNS
valla benim yorum yapmama
gerek kalmadı yargıç konuya gereken
hassasiyeti göstermiş ve söylemleriyle
bence konuyu kapatmıştır kimse bu yorumun
üstüne yrum yapmasın yapılacak tüm yorumlar
gene buraya çıkıcakktır tşk ler yargıç ve konuyu
açan arkadş bişi daha sölicem konuya yorum yapan
arkadaşların tartışmak için deilde içlerinden
geçenleri sölemelerini isteerimmmm..

ben fikrimi sölicek olursam bekaret toplumumuzda
genel açıdan bakıldıgın da olması gereken bişi ama onu sonradan tanımışsam
ve çok seviyorsam
eger ileriye dönükse ona besledigim duygular
tabikide aramam......
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gerçekten yaş farkı bahane, aşk şahane mi.. MaSaL 1 455 01-26-2011, Saat: 06:23 PM
Son Yorum: sıla
  Gerçekten saygılı olmak herkesin harcı değildir! MaSaL 0 659 01-16-2011, Saat: 12:28 AM
Son Yorum: MaSaL

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 03:32 PM