:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bekaret Önemlimi Gerçekten ?
rocker_nergiz
tartışma Konumuz Şu Arkadaşlar; Bekaret Önemlimi

Önce Ben Kendi Yorumumu Yapayımda

Hangi Erkeğe Sorsanız %95 i bakirelik benim için önemlidir diyecektir. Kızlarımıza Sorsanız % 95 i bekaretimi evleneceğim kişiye vereceğim diyecektir. Ben Olaya Çok Farklı Bir Açıdan Yaklaşıyorum. Bir Erkek Evleneceği Bayanda Nasılki Bekaret Arıyorsa/İstiyorsa. Bir Bayanında Evleneceği Erkeğin Bakir Olmasını İstemesi Lazım Diye Düşünüyorum. Şöyle Bir Örnek Vereyim. Bir Erkek Evleneceği Zamana Kadar Bir Kaç Kızla Birlikte Olsun ve Evleneceği Zaman Kalksın Evleneceğiim Kız Bakire Olmalı Desin. Peki Arkadaşım Senin Birlikte Olduğun Kızlar Kiminle Evlenecek, Onların Evleneceği Erkekler Erkek Değilllermi, Onlarda Evleneceği Kişinin Bakire Olmasını İstemeyeceklermi. Nasıl Bir Adalet Bu. Eğer Ben Eşimin Bakire Olmasını İsteyeceksem. Bende O Güne Kadar Kendimi Saklamalıyım, Haksızmıyım. Ben Bunu İsterdim Erkeklerden

Gelelim İkinci Mevzuya; Biz Bakireliği Yanlış Anlıyoruz Ülke Olarak. Sanıyoruzki Bakire Bayan Demek, Kızlık Zarına Birşey Olmamış Bayan Demek. Buda Çok Yanlış Birşey Düşününki Evleneceğiniz Bayanın Her Türlü İlişkiyi Yaşamış ve Sadece Kızlık Zarını Korumuş, Sizce Bakiremidir Şimdi Bu Kız. Bence Değildir. Bekaret Sadece Kızlık Zarında Bitmiyor.VE şunu da ekleyim bakirelik iki bacak arasında değil beyindedir unutmayalım....
Ara
rocker_nergiz
her kes düşüncelerini yazsın lütfen
Ara
CaNaT
ya ben bu konuda takıntılı değilim aslında gönül kimi severse diyorum ama tabiki bende bekaret ararım ilk önce ama dediklerindede haklısın her naneyi yiyen birinde nasıl bir bekaret arayabilirsin
önemli olan aslında birazda ruhun bekareti değilmi
Ara
Melek06
ben sana katılmıyorum bence cok önemli....
Ara
EndLess
bence de bekaret cok önemlı ama tabı ercan abının de dedıgı gıbı bedenden cok ruhun bekaretı önemlı

ama tabıkı benım fıkrım bekaret önemlı en azından benım ıcın önemlı
Ara
rocker_nergiz
yani arkadaşklar tabii ki onemli ama her şeyi de yapıb ondan sonra da ben bakireyim diye gezınmenin bi anlamı yok mesela birini çok sevmişdir kız ve bi ilişki yaşamaşdır ayrılmışlardır ama evlendigindede kocasına hiç bir kadının kalımıyacagı kadar sadıkdır ama bi kız da bakire evlenmişdir ama o köprünün altından ne sular geçmişdir hangisi daha iidir?
Ara
rocker_nergiz
ve bir daha da söliyim bakirelik iki bacak arasında degil beyindedir
Ara
EndLess
rocker_nergiz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yani arkadaşklar tabii ki onemli ama her şeyi de yapıb ondan sonra da ben bakireyim diye gezınmenin bi anlamı yok mesela birini çok sevmişdir kız ve bi ilişki yaşamaşdır ayrılmışlardır ama evlendigindede kocasına hiç bir kadının kalımıyacagı kadar sadıkdır ama bi kız da bakire evlenmişdir ama o köprünün altından ne sular geçmişdir hangisi daha iidir?

bak olayı bı sekılde ele alırsan ısın ıcınden asla cıkamassın ben genel olarak baktım

sen dusunebılrımısın senden önce bı baskasının onunla beraber oldugunu Sad ıste olay bu anlatmak ıstedıgımız bu ben bunu dusunemem Sad evet bakıre dıgıldır baglıdır amenna ama ben bakıre olmasını ısterım ve benım ıcın önemlıdır

bıde su var her kız aynı degıldır............
Ara
aMyLee
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bak olayı bı sekılde ele alırsan ısın ıcınden asla cıkamassın ben genel olarak baktım

sen dusunebılrımısın senden önce bı baskasının onunla beraber oldugunu Sad ıste olay bu anlatmak ıstedıgımız bu ben bunu dusunemem Sad evet bakıre dıgıldır baglıdır amenna ama ben bakıre olmasını ısterım ve benım ıcın önemlıdır

bıde su var her kız aynı degıldır............

sana katılıyorum

ama bu konu çok derin bi konu farkı acılarsan da bakmak lasım ..

ve dediğin gibi her kız aynı değill

işim olmasa çok sey yasardımm ama hafta sonu bakıcam bu konuya Smile
Ara
rocker_nergiz
Tabii Ki Her Kiz Ayni Degil Bak Bende Onem Veririm Bir Kiz Kendini Evlenecegi Kişiye Saklamalidir Ama Işte Her şey Yapip Da Ama Işte Bakireyim Ben Demesi çok Anlamsiz Bende Demeye çalişiyorum Ki Bakire Olupta Her şeyi Yapmişsa O Zaman Ole Bakirelik Hiç Olmasin Her Kiz Kendine Sahip çikmasini Bilmelidir Kendini Korumasini Bilmeldir Ama Tabii Her Kesin Düşüncesi Cok Farkli
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gerçekten yaş farkı bahane, aşk şahane mi.. MaSaL 1 455 01-26-2011, Saat: 06:23 PM
Son Yorum: sıla
  Gerçekten saygılı olmak herkesin harcı değildir! MaSaL 0 659 01-16-2011, Saat: 12:28 AM
Son Yorum: MaSaL

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 10:19 PM