:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kezman: Üzülmez APTALCA davrandı!
ѕqρα кJмя
16687kezman.jpg

F.Bahçe’nin golcüsü, İbrahim Üzülmez’in kendisine hareketi ve gördüğü kırmızı kart için, "İbrahim haketti" derken, Ertuğrul Sağlam şunları dedi...

F.Bahçe’nin golcüsü, İbrahim Üzülmez’in kendisine hareketi ve gördüğü kırmızı kart için, "İbrahim haketti" derken, Beşiktaş teknik direktörü, "İsteyerek yaptığını düşünmüyorum, ama tasvip de etmiyorum. Yakışmadı" yorumunda bulundu.

SÜPER Kupa’nın son dakikaları oynanırken Beşiktaş Kaptanı İbrahim Üzülmez, topsuz alanda yerdeki Kezman’a oyalanmadan kalkması için önce dizini, ardından da ellerini uzatarak bir hamle yaptı. Bu hareketleri sonrası da kırmızı kartla oyundan atıldı. Süper Lig’in ilk haftasında cezalı olacağı için Konyaspor karşısında oynayamayacak olan İbrahim’in bu gereksiz davranışla gördüğü kırmızı kart için hem Kezman hem de Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam’dan sert eleştiri geldi.

Böyle kart görmemeli
Kezman, "Beni tutamadıkları için İbrahim Üzülmez ve diğerleri bana sinirleniyor. İbrahim o kırmızı kartı haketti. Yaptığı aptalca bir davranıştı. Şimdi 2-3 maç ceza alacak" dedi.

Tek forvet oynadığı için çok yıprandığına da değinen Kezman, "Başkasının yapması gereken koşuları ben yapıyorum. Benden çok şey bekleniyor. Saha içinde yardım alamıyorum, yeterli pas alamıyorum" yorumunda bulundu..
Ara
PCKoPaT
geL ßi de göSümüSe Sok ߀a aßiJimBig Grin
Âh be.
Ara
EndLess
"Beni tutamadıkları için İbrahim Üzülmez ve diğerleri bana sinirleniyor. İbrahim o kırmızı kartı haketti. Yaptığı aptalca bir davranıştı. Şimdi 2-3 maç ceza alacak"

kezman denen o arkadas söleyın ne kadar buyuk gölcuymuskı bzı onu tutamıyalım sahada ayagına tek top gelmedı nerdeyse gelendede salaklıgımıa bı tane attı
Ara
ѕqρα кJмя
ama adam beLaLınız oLdu :yikildim:
Ara
22*kaka
ii laf yapıştırmış
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kezman'a göre normal! Ñ•qρα кJмя 1 281 04-10-2022, Saat: 02:52 PM
Son Yorum: wildfang
  Kezman'?n b?y?k ?zverisi Ñ•qρα кJмя 1 333 04-03-2022, Saat: 06:14 PM