:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kezman süprizi !
*SERSERİ*
Kezman sürprizi!
7_10254__kezman2211.jpg

İyileşmesi için 5 hafta süre verilen ancak 18 günde topla çalışmaya başlayan Sırp oyuncu, İnter maçında oynamak istiyor.
22.11.2007

‘Moralim iyi durumda’
Bir süre önce Katar’da bıçak altına yatan, ardından geçtiği ülkesinde tedavisini sürdüren Mateja Kezman’daki iyileşme süreci herkesi şaşırttı. Doktorların ameliyattan sonra 5 hafta süre verdikleri golcü oyuncu, 18 gün sonra topla tüm hareketleri yapmaya başladığını belirterek, “Çalışmalarımı sürdürürken, kendimi dinleme imkanı da buldum ve moral olarak iyi seviyeye geldim. Beklenenden daha çabuk iyileştim. Şampiyonlar Ligi’ndeki İnter maçı için kendimi hazır hissediyorum. Dizimdeki şişlik de indi” açıklamasını yaptı.
Semih’e övücü sözler
Ülkesinde takımının maçlarını izlediğini dile getiren Kezman, “Bu sürede Semih çok üstün bir performans gösterdi, çok iyi maçlar çıkardı. Onu her zaman destekliyorum. Takımın şu anda çok iyi iki tane forveti var. Bu da Fenerbahçe için iyi birşey. Benimle anlaşma imzalanırken, önüme konan tüm hedefleri gerçekleştirdik. Bizden 100. yılda şampiyonluk, Süper Kupa’yı almamız ve Şampiyonlar Ligi’nde iyi yerlere gelmemiz istenmişti. Tüm bunları gerçekleştirdik. Ben de çok gol atmak isterim ama takım kupa kazanamazsa önemi kalmaz” dedi.
Kısa kısa
Pele’den Beyaz Pele’ye!
‘Sürdürülebilir Başarı’ başlıklı bir konuşma yapmak üzere dün İstanbul’a gelen Pele’den “Beyaz Pele” lakaplı Zico’ya övgü. Brezilyalı ünlü spor adamı, bir soru üzerine “Ülkenizde iyi futbol adamları var. Fenerbahçe Teknik Direktörü Zico’u beğeniyorum” dedi.
İnter programı belli oldu
Şampiyonlar Ligi’ndeki 5. maçını salı günü deplasmanda İnter ile yapacak olan Fenerbahçe, İtalya’ya pazartesi günü gidecek. Saat 10:00’da özel bir uçakla Milano’ya gidecek olan Kanarya, maçı oynandıktan sonra İstanbul’a dönüp, Denizli hazırlıklarına başlayacak.
‘Adriano İtalya’da kalacak’
İnter Başkanı Moratti, söylendiği gibi Adriano’yu ocak ayında hiçbir kulübe vermeyeceklerini açıkladı. Moratti, “Adriano zor günler geçiriyor. Bu günleri ülkesinde daha kolay atlatabileceğini düşündük. Ocak ayından itibaren de bizimle olacak” dedi.
Kongre için toplantı
Spor ve Bilim Kongresi’ne bir hafta kala, Asbaşkan Ali Koç, kongre başkanı Prof. Önder Kayhan ve yardımcısı Prof. Turhan Atalay ile birlikte bugün bir basın toplantısı düzenleyecek. Toplantı, Faruk Ilgaz Tesisleri’nde saat 13:00’te başlayacak.
‘Gökhan Gönül satılık değil’
Son günlerin gözde ismi Gökhan Gönül’le ilgili yapılan, “Bonservis bedeli 10 milyon Euro” haberine kulüpten yalanlama geldi. Gökhan Gönül’ün satılık olmadığı belirtilerek, “Dolayısıyla kendisi için düşünülen ya da istenen bir bonservis bedeli söz konusu değildir” denildi.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kezman'a göre normal! Ñ•qρα кJмя 1 281 04-10-2022, Saat: 02:52 PM
Son Yorum: wildfang
  Kezman'?n b?y?k ?zverisi Ñ•qρα кJмя 1 333 04-03-2022, Saat: 06:14 PM
  Kezman ger?ek Fenerbah?eli oldu! Ñ•qρα кJмя 1 386 04-01-2022, Saat: 03:35 PM
  Kezman PSG'de! chuLsuzz péri! 0 370 08-07-2008, Saat: 08:35 PM
Son Yorum: chuLsuzz péri!
  Kezman Hollanda'Ya Götürülmüyor! 22*kaka 0 337 10-21-2007, Saat: 11:55 PM