:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SaoL ?aM?!M...
CariSmaBoY
biliyor musun biz de birbirimize uzağız ama bu bizim için bi engel diil...
sevgiden daha öte bizimkisi.. aşığız birbirimize..deli gibi..

inş hiç bitmez sevginiz
eLiFiMM
zaten sevgi uzakl?k falan tan?mazki..isyan etmez,tutunursan kar??dakine elbet kavu?ur elleriniz. in? siz de mutlu olursunuz.=)
Ara
dygsz_cck
eLiFiMM Adlı Kullanıcıdan Alıntı:saol manyax boy=)) 3 ay?m?z? devirdk daha yeni ama uzakta olunca ?ok?e ifade edio 3 ay...

seni seviorumm!!!..

mujuks ?itanem ?ende seni seviorum =)

ayr?ca manyax_?oy 1. msj?nda hem sevqi a$k?n ?i kademe y?kseqidir diosun ama ikinci msj?nda ?iz sevqidende ?te a$?q?z ?ir?irimize diosun..

ama ?en a$?k deiLim..?en ona hasretim.. ?en ona sevdaL?Y?m. ?en ona a$ks?z?m.. ?en ona h?k?mL?y?m. ?en ona m?h?rL?y?m..

a$k nedir ?iLiomusun? ?nce q?zeLce ?irisiyLe ??kmak sora s?k?L?nca ayr?Lmak..!! ama sevqi dayanmakt?r sevda ona hasrettir... siz ne derseniz deyin ama ?u sevdaya sak?n a$k demeyin..!!
Ara
eLiFiMM
biz bu sevdaya ba? koydu?umz ilk a?k ya?am?ca??m?za s?z verdk a?kta sevgi ve dostluk olmuo ?o?u zaman ve genelde ac? oluo ama sevgi daha masum sanki.k???k bi bebek a?k? bilmez ama sevgiyi bilr..bunun gbi bi?e i?te...
Ara
dygsz_cck
eLiFiMM Adlı Kullanıcıdan Alıntı:biz bu sevdaya ba? koydu?umz ilk a?k ya?am?ca??m?za s?z verdk a?kta sevgi ve dostluk olmuo ?o?u zaman ve genelde ac? oluo ama sevgi daha masum sanki.k???k bi bebek a?k? bilmez ama sevgiyi bilr..bunun gbi bi?e i?te...

?ravo heLaL a$k?m ?sLIIIIIKKK aLk?$$$ Big Grin
Ara
eLiFiMM
zuhhahaha=))tevecc?n??ssssCool

?iirlerin dvm? gelcek neden yazmad???m? a?km bilio eee yanmda ezgi olunca yazmak m?mk?n olmuo=)
Ara
dygsz_cck
ezqiyi öLdürçeem kafaya koydum öLdürüp intihar süsü fercem Tongue
Ara
eLiFiMM
kime gidiosun bu gce_?nereye bu sinirlli ka???lar?n!bilmiormusun senden uzaktan bi yere gitmemi? olan benin seni bekledi?ini!g?rm?ormusun ya?anmam?? g?nlerim sana a?l?or,bana a?l?orB?ZE A?LIOR!hadi dei?tir giden ayaklar?n?n y?n?n? d?n gel!pi?man olucaks?n gel!
hani sana son kelimelerim vard?ya adam akl?? olan"hani bazen olur ya ?nceden ya?am? gbi "dedim.devam? gelmedi...
sonu yok bug?n?n dicektim.ben yine ge?mez zaman i?inde sanc?larla bo?u?ucam dicektim..ama sen dinlemedin gittin...
bana derdin ya"habersz gitme "die,senin bu yapt???n ne sence?neler oldu?unu bilmeden beklemek ?ok g?sel bi?e sanki.anlam?osun beni.anlam?osun!anlam?caks?n...
Ara
cadım_
Mistero_Bambino Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ayr?ca manyax_?oy 1. msj?nda hem sevqi a$k?n ?i kademe y?kseqidir diosun ama ikinci msj?nda ?iz sevqidende ?te a$?q?z ?ir?irimize diosun..

ama ?en a$?k deiLim..?en ona hasretim.. ?en ona sevdaL?Y?m. ?en ona a$ks?z?m.. ?en ona h?k?mL?y?m. ?en ona m?h?rL?y?m..

a$k nedir ?iLiomusun? ?nce q?zeLce ?irisiyLe ??kmak sora s?k?L?nca ayr?Lmak..!! ama sevqi dayanmakt?r sevda ona hasrettir... siz ne derseniz deyin ama ?u sevdaya sak?n a$k demeyin..!!
vay beee vlaa cok gusel yaa allah ay?rmas?n s?z? arkadaslar... s?z? b?le g?runce akl?ma esk? gunler?m geld? umar?m s?z?n sonunuz gusel olurr ..b?le asklar?n olmas? ne ho?Smile
Ara
dygsz_cck
eLiFiMM Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kime gidiosun bu gce_?nereye bu sinirlli ka???lar?n!bilmiormusun senden uzaktan bi yere gitmemi? olan benin seni bekledi?ini!g?rm?ormusun ya?anmam?? g?nlerim sana a?l?or,bana a?l?orB?ZE A?LIOR!hadi dei?tir giden ayaklar?n?n y?n?n? d?n gel!pi?man olucaks?n gel!
hani sana son kelimelerim vard?ya adam akl?? olan"hani bazen olur ya ?nceden ya?am? gbi "dedim.devam? gelmedi...
sonu yok bug?n?n dicektim.ben yine ge?mez zaman i?inde sanc?larla bo?u?ucam dicektim..ama sen dinlemedin gittin...
bana derdin ya"habersz gitme "die,senin bu yapt???n ne sence?neler oldu?unu bilmeden beklemek ?ok g?sel bi?e sanki.anlam?osun beni.anlam?osun!anlam?caks?n...

?ok ii annad?m ?en seni de ?uraya tas?maman Laz?md?.. ayr?ca ha?ersiz qitme derken ayr?Ld?q?nda ?Le yapma demek istedim!! ama ?en ay?rLmak i?in ?ekiq qitmedim... offf oLan oLdu a$k?m yaa ?osveee Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 10:53 AM